Великий вибір Зимових шин вже у Львові на складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

MP 16 Stella 2

MP 16 Stella 2

  Компанія Matador розширює асортимент літніх шин для легкових автомобілів середнього та компакт класу, новинкою MP 16 Stella 2. Шина з новим асиметричним малюнком протектора, який виготовлений за останніми тенденціями сучасного шинного ринку.

 

 У порівнянні з попередньою моделлю Matador MP15 у новій моделі суттєво зрушена межа властивості в безпеці та комфорті. Зниження шуму протектора позитивно вплинуло на комфорт водіння, а нова гумова суміш істотно збільшила термін служби шини. Також у даній моделі було багато приділено уваги, щодо зменешення рівня витрат пального, дана модель відноситься до класу енергозберігаючих, економічних шин. Від тепер ви із легкістю можете заощаджувати на пальному. Для зручності водіїв протекторі шини було розміщено індикатор ізносу, що імформує про рівень зносу протектора. 

 

 Економічна, комфортна шина для авто середнього та компакт класів з збільшеним пробігом, та високим рівнем безпеки, яка вже комплектується у якості первинної комплектації на багатьох Європейських авто. Дана модель розроблялася спільно з Німецьким концерном Continental AG та є еталоном якості у сфері бюджетних шин.

 

 Нові літні шини будуть виготовлятись від 13 до 15 розміру радіуса колеса та у нашому інтернет магазині шини Львів tyres.lviv.ua вже присутні в усіх типорозмірах.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати