Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

Фільтр - товарів

Топ шин

MFILTER

MFILTER

ПІДБІР ФІЛЬТРА ДЛЯ ВАШОГО АВТО

 

ЗАТ «MATURE» - це успішне та постійне зростаюче підприємство, яке було створене у Литві у 1997 році для виготовлення автомобільних  та промислових фільтрів.

На сьгоднішній день  ЗАТ «MATURE» виготовляє під Торговою маркою MFILTER більше 2500 видів повітряних, паливних, масляних, салонних автомобільних фільтрів.

Підприємство виготовляє фільтри та фільтруючі элементы для легкових і грузових авто, мотоциклів, садової, лісової, сільськогосподарської техніки, також виготовляє промислові фільтри: для гідросистем, дорожньо-будівельної, будівельної техніки, та іншого техніки спец презначення.

Завдяки Європейській якості та постійному її удосконаленню продукція MFILTER продається  більш, ніж у 30 країнах світу таких як Німеччина, Бельгія, Голандія, Італія, Чехія, Словенія, Польща, Румунія, Болгарія, Угорщина, Росія, Україна, Білоруссія, Молдавія, Естонія, Латвія, Литва та інші.

Фільтри MFILTER виготовляються на німецькому, швейцарському, англійському обладнанні та викорустовують найбільш якісну сировину. Виробничі процеси здійснюються згідно вимог стандартів системи управління ISO 9001:2008 / LST EN ISO 9001:2009. Фільтри «MFILTER» відповідають вимогам ĮST 178297529-02:2005 і OCT 37.001.622-2007.

Торгова марка «MFilter»®  добре знайома водіям Європейськьго Союзу. В Україні вона з'явилясь відносно недавно, але завдяки своїй якості та доступній ціні встигла завоювати гідний авторитет серед відомих виробників та кінцевого споживача.

Для того щоб ще більш закріпити свій авторитет  ТМ МFILTER готує до впровадження технічну специфікацію ISO/TS 16949:2009, яку буде сертифікувати  TUV THURINGEN.

ЗАТ "MATURE" завжди прагне удосконалюватись та розширювати свій асортимент.

Компанія Авто-Драйв Ойл є офіційним представником фільтрів MFilter у Львові та Львівський області. В нас можна придбати фільтри MFilter гуртом і в роздріб за найкращими цінами та отримати гарантію від офіційного представника.