Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

Latitude Diamaris

Latitude Diamaris

  Шина преміум класу для авто класу люкс 4*4 із справжнім спортивним характером. Дана шина являється еталоном якості та не дарма використовується для первинного обладнання позашляховиків, кросоверiв таких виробників, як AUDI,   Mercedes-Benz, BMW, Porshe, VW та Range Rover.

 

  Дана модель гарантує вам надійне щеплення на високий швидкості на дорозі та чудову керованість на сухому чи мокрому покритті.


   Малюнок було запозичено у відомої моделі Michelin Diamaris 4*4 та новітні технології зробили її ще кращою та більш адаптованою до сучасних авто.


   Абсолютно нова гумова суміш та нова технологія  BAZ Technology ™ дозволяє підвищити стабільність і чуйність на шосе, підтримуючи форму шини на високих швидкостях та забезпечує відмінне зчеплення на будь який поверхні.


     За безпеку тут відповідають повздовжні та поперечні водовідвідні канали, які миттєво виводять воду із зони контакту та забезпечують відмінне щеплення та виняткове гальмування на мокрій дорозі. Центральне ребро малюнка протектора відповдає за курсову стійкість на високий швидкості, яке також ефетивно розбиває водяну плівку.

 

  Дані літні шини показують високу продуктивностіь та розроблялись кращими Німецькими фахівцями компанії Michelin спеціально для потужних автомобілів класу люкс. Варто також зауважити, що дані шини є особливо комфортними та практично безшумними у своєму класі.

 

 Як стверджує виробник, що дана покришка є одна з найуспішних моделей компаніїї та випускається у такому малюнку Diamaris 4*4 вже понад 10 років, єдине у 2007 році модель зазнала зміни у складі гумової суміші із найновішими розробками та випукається вже під назвою Latitude Diamaris.

 

 У нашому інтернет магазині шини Львів tyres.lviv.ua дані літні шини завжди представлені у найпопулярніших типорозмірах. Зателефонуйте до нас і ми постараємось вам допомогти у виборі та надати фахову консультацію.

    

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати