Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

Latitude Cross

Latitude Cross

   Нові шини від компанії Michelin для авто класу SUV, яка поєднує в собі можливості всюдехідної шини на великому бездоріжжі та максимальний рівень комфорту на шосейній дорозі, із високими показниками до зносостійкості завдяки сучасному складу гумової суміші протектора.

 

   Агресиний дизайн  Mud Catcher з великою кількістю ламелей, що надає покришці чудове зчеплення при розгоні та гальмуванні на не рівній поверхні або із низьким рівнем зчеплення. Додаючи при цьому вашій автівці кращій прохідності на важких ділянках.

 

   Щось особливе тут це по справжньому практично безшумний дизайн протектора, не дивлячись на його агресивний малюнок із явним нахилом для їзди по бездоріжжі, гума показує особливо високий рівень комфорту, а унікальний вигнутий малюнок протектора запезпечує плавне тертя з поверхнею.

 

  Спеціальна суміш протектора Terrainproof надає шині особливу зносостійкість, що дозволяє використувувати її на справжньому бездоріжжі, та максимально довго їздити на комплекті і економити на заміні шин, що на сьогодні при теперешніх цінах на автогуму є важливим фактором для водіїв при виборі.

 

 Michelin latitude Cross - це Гума, яка створена для справжніх джипів та поєдную в собі Комфорт, тягові можливості всюдехідної шини з високою зносостійкостю. Від себе хочу додати що це одна найвдаліших моделей у своєму класі яка колись була створена.

 

  Хоча компанія позицінує дану модель як літню всюдехіну покришку, якщо враховувати теперешній мінливий клімат та особливо теплі зими, купуючи дану модель ви можете не тільки економити на сезонній заміні шин, а і отримуюте при цьому максимальний комфорт та безпеку на дорозі. 

 

 Дана модель представлена у самих популярних типорозмірах у нашому інтернет магазині шини Львів tyres.lviv.ua, якщо у вас виникнуть питання стосовно даної моделі, телефонуйте будь ласка до нас і ми постараємось на них відповісти та надати вам фахову допомогу у підборі.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати
18''
MICHELINLATITUDE CROSSM+S2356018103 W PL4200
MICHELINLATITUDE CROSSM+S2656018110 H4690