Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

LANDAIR SL S-112

LANDAIR SL S-112

 

 

 

 

Переваги:

Зимові шини Falken Landair SL S 112 розроблені для суворих умов експлуатації на дорожніх покриттях зі снігом і крижаною кіркою. Як правило, вони встановлюються на повнопривідні легкові автомобілі і позашляховики. Великорозмірний рисунок протектора сприяє надійного зчеплення шини з поверхнею дороги і збільшує загальну стійкість автомобіля при маневрах.

Посилена основа металокорду перешкоджає пошкодженню колеса при наїздах на різні перешкоди, що значно збільшує термін його служби. Особливе розташування бічних елементів збільшує загальну площу контакту шини з дорожнім полотном і знижує ефект прослизання. Гальмування і розгін автомобіля на зимові шини Falken Landair SL S 112 відбуваються чітко, без заносів, повністю керована. Поведінку автомобіля в мокру погоду, також не викликає ніяких нарікань. Повороти і різні віражі не виводять машину з рівноваги, а рівень шуму на високих швидкостях значно нижче середнього. Виготовлення шин на заводах компанії відбувається з постійним електронним контролем якості, що повністю виключає появу шлюбу і підвищує конкурентоспроможність продукції.