Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

Kristall Montero 3

Kristall Montero 3

 

 

 

 Зимові шини Fulda Kristall Montero 3 - це новітня розробка німецького виробника в області безпечного водіння на зимових дорогах. 

 

 

 Вона поєднує в собі всі достоїнства попереднього покоління Kristall Montero 2, але при цьому враховує тиск протектора шини на зимову дорогу (будь то сніг, снігова "каша", укочений сніг лід або асфальт). Завдяки цьому значно поліпшені всі необхідні характеристики шини, такі як: зчеплення з дорогою, курсова стійкість і гальмування.

 

 

 Новинка була створена для ефективного використання на протязі усієї зими та за для цього була використана нова технологія Bubble Blade, яка дозволяє збільшити щільність ламелей саме за допомогою яких шина чудово справляється зі снігом і крижаною поверхнею.

 

 Зимові шини Fulda Cristall Montero 3 у складі свого протектора містять спеціальний полімер, який у свою чергу зберігає еластичність резини навіть при самих низьких температурах.

 

 

  Дана модель пройшла велику кількість Європейських тестів та отримала купу схвальних відгуків, зокрема у 2011 році у тестах Австрійської компанії OMTC - TEST шина отримала оцінку " Рекомендовано".

 

 

 Виробники називають цю модель флагманом і впевнені в тому, що вона виправдає їхні сподівання та надії водіїв.

 

 

 Шини Львів на tyres.lviv.ua

 

 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати