На сайті проходять технічні роботи, прохання по літніх шинах наявність уточнювати по телефону ! На сайті відображено менше 50% реальних залишків, вибачте за тимчасові не зручності....

Krisalp HP3

Krisalp HP3

 Зима 2017 не дуже багата на особливо велику кількість Новинок, але компанія Michelin радує Європейських водіїв своєю новою моделлю Kleber Krisalp HP3. Адже не є секретом, що Французька компанія Kleber є  підрозділом Шинного концерна Michelin та позицінує себе у більшості своїй на створенні шин середнього рівня і має добре схвалення водіїв Західної Європи...

 

 Нова зимова шина , отримала направлений малюнок, злегка нагадуючи добре усім відому модель Alpin 5 , це і не дивно адже над створенням новинки працювали кращі фахівці компанії Michelin. Використавши увесь попередній досвід у розробці шин та впровадивши новітні технології . Ми з вами отримали абсолютно нову Зимову Фрикційну шину у складі якої нова гумова суміш, що повинна чудово відпрацювати на вологих покриттях. 

 

 З першого погляду зрозуміло, що шина створена для Європейського ринку. Новинка розрахована на більш помірну і мінливу зиму, де може бути не тільки холодно та сніг, але часто може падати дощ. У багатьох типорозмірах покришка отримала оцінку В, при гальмуванні на вологому покритті !

 

 Тут варто зауважити, що не кожна літня шина має такі високі показники і впевнено можна сказати що у сильну зливу чи снігову кашу ви у будете пересуватись максимально безпечно, завдяки направленому малюнку, який має багато канавок для швидкого очищення від води та снігу із зони контакту шини з дорогою, що дозволяє тримати тісний контакт вашому авто з дорогою.

 

 Нові зимові шини чудово підійдуть для суміжного використання на трасі і в місті , у регіонах з помірними зимами та особливо для водіїв хто любить швидко пересуватись по Європейських автобанах.

 

 Дана модель це чудове поєднання Ціна - якість , та на нашу думку створить достойну конкуренцію таким шинам як Uniroyal MS Plus 77 та Fulda Kristall Montero 3, які вже більш відомі багатьом водіям.

 

 З рештою обирати Вам, але якщо ви і досі вагаєтесь із вибором Зимової Шини, телефонуйте на Шини Львів tyres.lviv.ua  і ми обов"язково Вам допоможемо...

 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати
15''
KLEBERKrisalp HP3зима195651591 TPL,RO1262
KLEBERKrisalp HP3 зима205651594 TPL1736
16''
KLEBERKrisalp HP3зима205551691 H1578
KLEBERKrisalp HP3зима205551691 TPL1631
KLEBERKrisalp HP3зима205601692 HPL1762