Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

Krisalp HP3

Krisalp HP3

 Зима 2017 не дуже багата на особливо велику кількість Новинок, але компанія Michelin радує Європейських водіїв своєю новою моделлю Kleber Krisalp HP3. Адже не є секретом, що Французька компанія Kleber є  підрозділом Шинного концерна Michelin та позицінує себе у більшості своїй на створенні шин середнього рівня і має добре схвалення водіїв Західної Європи...

 

 Нова зимова шина , отримала направлений малюнок, злегка нагадуючи добре усім відому модель Alpin 5 , це і не дивно адже над створенням новинки працювали кращі фахівці компанії Michelin. Використавши увесь попередній досвід у розробці шин та впровадивши новітні технології . Ми з вами отримали абсолютно нову Зимову Фрикційну шину у складі якої нова гумова суміш, що повинна чудово відпрацювати на вологих покриттях. 

 

 З першого погляду зрозуміло, що шина створена для Європейського ринку. Новинка розрахована на більш помірну і мінливу зиму, де може бути не тільки холодно та сніг, але часто може падати дощ. У багатьох типорозмірах покришка отримала оцінку В, при гальмуванні на вологому покритті !

 

 Тут варто зауважити, що не кожна літня шина має такі високі показники і впевнено можна сказати що у сильну зливу чи снігову кашу ви у будете пересуватись максимально безпечно, завдяки направленому малюнку, який має багато канавок для швидкого очищення від води та снігу із зони контакту шини з дорогою, що дозволяє тримати тісний контакт вашому авто з дорогою.

 

 Нові зимові шини чудово підійдуть для суміжного використання на трасі і в місті , у регіонах з помірними зимами та особливо для водіїв хто любить швидко пересуватись по Європейських автобанах.

 

 Дана модель це чудове поєднання Ціна - якість , та на нашу думку створить достойну конкуренцію таким шинам як Uniroyal MS Plus 77 та Fulda Kristall Montero 3, які вже більш відомі багатьом водіям.

 

 З рештою обирати Вам, але якщо ви і досі вагаєтесь із вибором Зимової Шини, телефонуйте на Шини Львів tyres.lviv.ua  і ми обов"язково Вам допоможемо...

 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати