Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

KU31

KU31

  Ecsta SPT KU31 - це літні шини класу Ultra High Performance - вищого класу для представницьких і спортивних автомобілів. Шина від відомої корейської компанії Kumho. Даний виробник знаходиться на ринку автопокришок вже понад півстоліття і зарекомендував себе добре, як  лідер в розробці шин у першу чергу на азіатському ринку та вже на сьогодні має високі досягненя у розробці спортивних шин на світовому шинному ринку.

 

  При виробництві даної шини компанія « Кумхо » використовує новітні технології Formula 3. Завдяки чому шина чудово тримає дорогу на високих швидкостях та забезпечує максимальний комфорт і безпеку навіть при агресивній їзді. Шини даної лінійки можна назвати лідерами у своєму класі, за співвідношенням комфорту та експлуатаційних характеристик.

 

  Однією з головних особливостей даної моделі є новітня та унікальна у свою чергу технологія ESCOT, що у перекладі означає «Чудовий сучасний метод оптимізації контура» , яка забезпечує безшовний характер боковини шини. Така технологія сприяє максимальній ліквідації вібрації від контакту з дорожньою поверхнею на високій швидкості, що забезпечує максимальний комфорт, а також чітку курсову стійкість та найменший гальмівний шлях.

 

 Ще однією особливістю даної шини є використання у складі протектора, крім універсальної гумової суміші та силіки, великої кількістю вмісту кремнію. Масова частка кремнію в покришці сягає п'ятдесяти відсотків (50%), завдяки чому досягається висока зносостійкість шини, а також збільшується якість зчеплення особливо на мокрій дорозі.

 

 Дизайн малюнка протектора  має спрямований характер і являє собою систему з трьох центральних ребер і великих бічних блоків з безліччю канавок, що йдуть у напрямку руху шини та забезпечують максимально швидкий відвід води із зони контакту шини з дорогою. Спрямований характер шини сприяє доброму зчепленню з поверхнею дороги, відмінної керованості на високій швидкості та стійкості при проходженні поворотів, що так важливо для любителів швидкої їзди.

 

 Відмінною особливістю даної моделі є надпис "Ecsta", який розташований на центральному ребрі протектора - це назва гоночної технології, яка була застосована при розробці лінійки шин, а також індикатор зносу, який дозволяє водієві спостерігати за ступенем механічних пошкоджень.

 

 Варто також зауважити, що дані літні шини дуже стильно виглядають за рахунок цікавого спортивного малюнка протектора та спортивної емблеми гоночного прапора, яка розташована на боковині. При розробці даної шини використовувались техгології розробки гоночних шин.

 

 Шини Kumho KU31 підійдуть водіям представницьких та сучасних спортивних авто, які полюляють швидку їзду, обирають для себе більш агресивний стиль керування. Шина була створена саме для цих водіїв та вперш за все забезпечить вам безпечну ізду навіть на високий швидкості.

 

 У нашому інтернет магазині шини Львів tyres.lviv.ua, дана модель представлена у широкому діапазоні типоросзмірів, так як вона виготовляється аж до 20 радіуса колеса та максимальним індексом швидкості Y, що дозволяє розвивати швидкість до 300 км. на годину.

 

 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати