Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

KLEBER

KLEBER

Французька компанія Kleber (Клебер) на сьогоднішній день є найбільшою організацією, що виробляє автошини світового рівня якості. З 1995 року компанія Kleber є дочірньою компанією Michelin. Шини Kleber - це найкраще співвідношення ціни, якості та довговічності.

Історія компанії Kleber:

Французька компанія Kleber (Клебер) була заснована 13 червня 1910 месьє М. Ворко. Першим напрямком в діяльності фірми було створення не пневматичних шин, а гумово-технічних виробів широкого профілю застосування: медичного, побутового, офісного. Поступово набираючись досвіду і знань, компанія «Клебер» вирішила перейти на більш високий рівень, почавши виробництво шин. Лише після 1945, нагромадивши достатній технічний потенціал, Kleber починає виробляти автошини. В одного з керівників, захопленого автогонками Монте-Карло, виникає ідея: приступити до виготовлення автомобільних шин. Перші шини Kleber для автомобілів гоночного типу називалися «Клебер У 10» та увійшли в історію через свою особливої популярності і комерційного успіху. Впроваджуючи все нові і нові інноваційні розробки в своє виробництво, в 1951 році Kleber випускає на ринок перші в історії безкамерні автошини. Зараз вже всім ясно, який переворот в автомобільному світі справило це винахід. Практично всі автомобілі в Світі експлуатують саме безкамерні шини. У 1994 році марка Kleber підписала контракт з Renault Twingo на ексклюзивне постачання гуми для компанії.

У 1995 році Kleber увійшла до складу компанії Michelin (Мішлен) і є її дочірнім підприємством до теперішнього часу.

Компанія Kleber сьогодні:

Компанія Kleber на сьогоднішній день є найбільшою організацією, що виробляє автошини світового рівня якості. Особливістю шин Kleber є виробництво покришок для експлуатації в екстремальних умовах, особливо в умовах низьких температур. Тому не випадково шини Kleber концерну Michelin набирають все більшу популярність в Росії і СНД. Для російських кліматичних умов шини Kleber - це найкраще співвідношення ціни, якості та довговічності. Гнучка цінова політика компанії Kleber робить товари цього виробника ще більш актуальними в наш час.