Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

Ice Navi Zea II

Ice Navi Zea II

  Новинка зимового сезону 2013 - це абсолютно нові фрикційні шини преміум класу від Американського концерна GoodYear, який славиться своїми чудовими покришками для зими. Нова модель створена для використання у самих сурових зимових умовах та відноситься до серії арктичних шин. Продажі гуми вже стартувалина ринку північної Америки, зокрема у США, Канаді і у Японії.  

 

 Як і в більшості дорогих шин у даній моделі було використано саме сучасний асемитричний малюнок протектора, що дає можливість тримати кращій контакт з дорогою та відмінно тормозити, коли це необхідно. Адже водії знають, що у зимку при екстримальному гальмуванні важливі кожні сантиметри. Цікавий сучасний малюнок протектора має також швидкий ефект самоочищення від снігу та слякоті, що не дає можливості заритися у снігових заметах.

 

  Дані Зимові шини створені для самих Північних зим де температуру повітря у зимовий період сягає -40 градусів цельсія та по деколи і ще нище. Відповідно гума отримала спеціальний склад гумової суміші, який буде працювати в даному діапазоні температур. Завдяки новій гумовій суміші у яку входить велика кількість діоксида кремнія, покришка залишається еластичною навіть при самих низьких температурах повітря.

 

  Ice Navi Zea II були створені для експлуатації на сильно засніжених дорогах та шляхах вкритих льодом більшій період зими. Для кращого щеплення на льоді була використана спеціальна гумова суміш, яка швидко зупиняє авто на зледенілій дорозі завдяки спеціальному складу гумової суміші, у яку входить скловолокно, яке врізається у плівку льоду виконуючи при цьому функцію мікро шипів, забезпечуючи при цьому максимальний контакт та істотно зменшує тормозний шлях авто на кризі чи укатаному снігу. 

 

  Важливим фактором є розроблений каркас шини, який був спеціально зміцнений для того, щоб покришка тримала курсову стійкість при проходженні поворотів. Також какркас став легшим у порівнянні із попередньою моделлю та це позитивно вплинуло на розхід пального та дозволяє сучасним водіям економити кошти на пальному.

 

  Зимові шини Ice Navi Zea II виготовляються на Американський і Японський ринок, виключно на заводі Goodyear у Японії, в широкому спектрі типорозмірів від Р14 до Р17 розміру радіуса колеса та підійдуть для великої кількості сучасних автомобілів. 

 

  Дана модель буде цікава водіям, які стикаються з малорозчищеними дорогами у зимку, завдяки своїм відмінним харектиристикам на зимовій дорозі вони чудово підійдуть для Російських та Українських зим, які так само сміло можна вважати екстримальними. З даною покришкою ви можете впенено та безпечно пересуватись у самих складних зимових умовах.

 

  Враховуючи всі плюси варто також сказати, що не дивлячись на м"яку структуру суміші протектора, як і в попередній моделі вона є досить витравалою до зносу, а це у свою чергу так само дає можливість заощадити кошти.

 

   Якщо вас цікавить дана модель телефонуйте до нас і наш інтернет магазин шин, шини Львів tyres.lviv.ua допоможе отримати вам фахову консультацію та допомогти у виборі моделі.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати