На сайті проходять технічні роботи, прохання по літніх шинах наявність уточнювати по телефону ! На сайті відображено менше 50% реальних залишків, вибачте за тимчасові не зручності....

IRONMAN IMOVE

IRONMAN IMOVE

  Шина Hercules IronMan Imove - забезпечить вам продуктивність водіння з оптимально збалансованими характеристиками. Шина має низький опір коченню, що забепечує меншу витрату палива та плавність ходу. Але основна перевага даної шини - це тиха, м'яка комфортна їзда. Малюнок протектора є асиметричним та розроблений для підвищення комфорту їзди зокрема зменшенню шуму. Безперервний центр ребра в малюнку забезпечує постійний контакт з дорогою та максильний контакт на прямій, а додаткові бокові лінії допомагають швидко видалити воду із зони контакту на мокрій дорозі та мінімізують ризик аквапланування. Унікальна гумова суміш має велику кількість силіки, що забезпечує мінімальний тормозний шлях на мокрому та сухому асфальті.

Шини Hercules є дуже популярними в США та Канаді, завдяки своїй надійності та максимально збалансованим характеристикам їзди. В США та Канаді на дану модель діє 36 місячна гарантія, що підтверджує їхню абсолютну надійність.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати