На сайті проходять технічні роботи, прохання по літніх шинах наявність уточнювати по телефону ! На сайті відображено менше 50% реальних залишків, вибачте за тимчасові не зручності....

Grandtrek AT20

Grandtrek AT20

Dunlop GrandTrek AT20 використовується на позашляховиках, які основну частину часу перебувають на швидкісних трасах. Відомо, що велика частина машин підвищеної прохідності, основну частину часу знаходяться в містах, а не роз'їжджають по бездоріжжю. А це означає, що власникам таких автомобілів необхідні шини, які будуть відмінно себе вести на асфальтованої дорожньому покритті, яке може бути сильно розігріте жарким літом, або на мокрому асфальті з  великою кількістю калюж весною, чи в холодних калюжах восени.

Дана шина спеціально створювалася для автомобілів, що належать до класу SUV, які використовуються на швидкісних дорогах. Шина демонструє відмінну керованість на різному дорожньому покритті. Велику роль у забезпеченні таких чудових властивостей шини грає унікальний малюнок протектора, що відрізняється поздовжніми прорізами і поперемінним кроком.Завдяки даному малюнку досягається чудова керованість, істотно скорочується гальмівний шлях і відстань, необхідна для розгону.

Ця шина завдяки своїм характеристикам є однією з найкращих в класі та ідеально підійде для водіїв які в більшості свого часу їздять по асфальті, лише зрідка на бездоріжжі (траса 70% - бездоріжжя 30%).

Dunlop AT20 є всесезонною шиною і може використовуватись круглий рік, але взимку лише на розчищиних від снігу дорогах.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати