Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

Grandtrek AT20

Grandtrek AT20

Dunlop GrandTrek AT20 використовується на позашляховиках, які основну частину часу перебувають на швидкісних трасах. Відомо, що велика частина машин підвищеної прохідності, основну частину часу знаходяться в містах, а не роз'їжджають по бездоріжжю. А це означає, що власникам таких автомобілів необхідні шини, які будуть відмінно себе вести на асфальтованої дорожньому покритті, яке може бути сильно розігріте жарким літом, або на мокрому асфальті з  великою кількістю калюж весною, чи в холодних калюжах восени.

Дана шина спеціально створювалася для автомобілів, що належать до класу SUV, які використовуються на швидкісних дорогах. Шина демонструє відмінну керованість на різному дорожньому покритті. Велику роль у забезпеченні таких чудових властивостей шини грає унікальний малюнок протектора, що відрізняється поздовжніми прорізами і поперемінним кроком.Завдяки даному малюнку досягається чудова керованість, істотно скорочується гальмівний шлях і відстань, необхідна для розгону.

Ця шина завдяки своїм характеристикам є однією з найкращих в класі та ідеально підійде для водіїв які в більшості свого часу їздять по асфальті, лише зрідка на бездоріжжі (траса 70% - бездоріжжя 30%).

Dunlop AT20 є всесезонною шиною і може використовуватись круглий рік, але взимку лише на розчищиних від снігу дорогах.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати