Якщо не знайшли потрібної вам шини , телефонуйте ми спробуємо знайти . На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

G - Force Stud

G - Force Stud

  BF Goodrich G-Force Stud - це повний контроль на льоді, зимові шини для легкових автівок, які готові до будь яких самих екстримальних зимових умов. 

 

  Направлений агресивний малюнок протектору для кращого щеплення та керованості у зимовий період. Завдяки даному малюнку шина має миттєво самоочищатися від снігу та слякоті і добре працювати у заметах, знижиючи при цьому ризик загрузнити у снігу. Сотні кликів центральної частини та велика кількість ламелей шини вгризаються у сніг та забезпечують відмінне щеплення і керованість на заметених снігом ділянках, а направлений малюнок дає змогу ефетивно евакуювати воду та снігову кашу із плями контакту покришки з дорогою.

 

  Важливо також тут сказати про якісну саме заводську ошиповку шини, тому що покришка шипується виключно у заводських умовах на якісному автоматичному обладнанні, що дозволяє досягнути максимально високої якості ошиповки шин. Тут використовується двухфланцевий шип з особливо міцною серцевиною. Завдяки якісній, саме  заводський ошиповці та новітній технології шипів, шипи служать значно довше гарантуючи при цьому безпеку на довший термін експлуатації шини. 

 

  Високоефективний розподіл шипів в протекторі для впевненого зчеплення на зледенілій поверхні та максимально короткого гальмівного шляху на льоді. Висока щільність шипів, водночас із розподілом їх у восьми лініях, дозволяють вгризатися одночасно більшій кількості шипів у льодяну поверхню, забезпечуючи при цьому максимально ефективне щеплення на льоді або на найбільш слизьких ділянках, гарантуючи вам при цьому максимальну безпеку у екстримальних зимових умовах.

 

 Нові зимові шини BF Goodrich G - Force Stud - це високий контроль на льоді і ви це можете відчути вже з перших хвилин. Дані шини неоднарозово використувувались на ралійних гонках у самих складних умовах та перевірені найкращими автогонщиками світу. У нашому інтернет магазині шини Львів tyres.lviv.ua дані шини вже представлені у різних типорозмірах та наші фахіфці з рідістю допоможуть вам у підборі.

 

 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати