Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

G - Grip

G - Grip

Шини BF Goodrich – вікова традиція якості, комфорту та надійності

 

Історія компанії BF Goodrich бере свій початок на зламі 19-20 століть. Саме ця фірма є  піонером в галузі розробки шин для американського автомобілебудування та свого первістка – шини «Winton». У 1986 році фірма увійшла до складу всесвітньо відомої корпорації «Michelin» і продовжує досягати свого закономірного успіху шляхом  постійного  втілення прогресивних ідей та чіткої орієнтованості на споживача. Тому й охоплення максимально можливого діапазону ринку автомобільної гуми забезпечило бренду BF Goodrich  одну із найпрестижніших позицій та визнання.

BF Goodrich виготовляє відмінні екстремальні шини для позашляховиків середніх радіусів, тому й не дивно, що їхня шина міцна та зносостійка.

 

 До прикладу,візьмемо модель BF Goodrich g-Grip. Вона чітко орієнтована на європейський ринок літніх  шин, дозволяє оптимізувати продуктивність авто, як у вологих, так і у сухих дорожніх умовах, а також відчутно примножує задоволення від водіння авто при будь-яких погодних умовах.

·        Гальмівний шлях BF Goodrich g-Grip  в розмірі 205/60 R16 92H на мокрій дорозі в порівнянні з покришками попереднього покоління того ж розміру значно менший (приблизно на 5%), що дозволило шинам даної моделі згідно європейської системи маркування за «мокре зчеплення» отримати рейтинги« B »і« C ».

·        Унікальність самозамикаючихся  ламелів дозволяє досягти максимально необхідної жорсткості блоків і, як наслідок, високої ефективності гальмування на будь-яких поверхнях.

·        Також, окрім поліпшеної керованості автомобільні шини BFGoodrich g-Grip  демонструють дивовижну стійкість до поздовжнього та поперечного аквапланування, на, приблизно, 8% та 4% відповідно в порівнянні із середніми показниками.

·        V-направлений малюнок протектора BFGoodrich g-Grip забезпечує швидкий відвід води із області контакту шини з мокрою поверхнею.

·        Центральне ребро та відчутні плечові блоки протектора  відповідають за бездоганне кермування на прямих ділянках траси, а також під час проходження поворотів на високій швидкості чи здійсненні екстрених маневрів на мокрому або сухому дорожньому полотні.

·        Заокруглений профіль потужних плечових зон гарантує цілісність покришки, виключаючи можливу появу деформацій в шинах  BFGoodrich g-Grip при бічному прискоренні.

 

Із гумою BFGoodrich g-Grip забудьте про необхідність міняти шини кожного сезону.

За остаточними результами європейських тестувань шина BF Goodrich g-Grip продемонструвала особливо хороші гальмівні властивості на сухому асфальті. Дуже непогано впоралася з водними перешкодами на шляху.

Щоправда, щодо оцінки випробувань на мокрій трасі, то вони виявилися значно нижчими, ніж на розпеченій сонцем дорозі. Теплі відгуки також адресовані м'якому безпечному проходженню ям та численних інших дорожніх нерівностей.

 

Шини BFGoodrich gGrip, насамперед, це - економічність і прийнятна « мішленівська»  якість за невисокою ціною. Вибір на користь моделі BFGoodrich g-Grip 205/60 R16 92H дозволить стабільно, комфортно та  безпечно здійснювати заплановані повсякденні поїздки в межах міста в будь-яку літню пору. 

 

 

Американська фірма BFGoodrich робить покришки для автомобілів з 1910 року. З 1986 компанія BFGoodrich є підрозділом компанії Uniroyal, а після поглинання Uniroyal компанією Michelin в 1990 році, підрозділом компанії Michelin. Одна з яскравих спеціалізацій компанії - виробництво автопокришок для екстремальних умов експлуатації. Лінійка шин BFGoodrich містить як автопокришки бізнес класу для повсякденного використання, так і спортивні і тюнинговые автопокришки для легкових автомобілів і позашляховиків.

Історія компанії BF Goodrich :

Компанія Dr. Benjamin Franklin Goodrich заснована в 1870 р. Американська фірма BFGoodrich робить покришки для автомобілів з 1910 року. Назва фірми - BF Goodrich - це повний набір: ім'я, по батькові і прізвище легендарного піонера американської промисловості - доктора Бенджамина Фрэнклина Гудрича(роки життя : 4 листопада 1841 - 3 серпня 1888), який створив в США перші шини.

У 1896 році саме ця компанія виготовила шини для першого продаваного в США автомобіля "Winton", що вивело марку у лідери американської шинної промисловості. З цього моменту почалася багаторічна історія BFGoodrich. 1926 рік. Чарльз Лінберг вперше в світі здійснює безпосадочний прелет через Атлантику. Колеса пілотованого ним літака "The Spirit of St. Louis" ("Дух Cент-Луї"), були взуті в шини BFGoodrich. Через майже 20 років, а саме в 1954 році під маркою BFGoodrich було виготовлено автошина з синтетичного каучуку. Сьогодні практично кожен автомобіліст знає, що таке радіальна шина. Радіальна конструкція містить у собі малослойний каркас з обрезиненних паралельних текстильних ниток і металокордних брекером. Однак, мало хто знає, що вперше автошина з радіальним каркасом була виготовлена в Америці в 1965 році компанією BFGoodrich. У 1976 році BF Goodrich запускає у виробництво першу в світі шину класу RADIAL ALL-TERRAIN HIGH PERFORMANCE.

Фірма BFGoodrich відома також розробками в області авіа-космічних технологій та полімерів, а так само випуском покришок для літаків. У 1977 році шини марки BFGoodrich Tires встановлені на космічні човники NASA, прикладом цьому є космічний човник Колумбія. Взявши лідерство у космічних технологіях, фірма "атакує" конкурентів на землі. Починаючи з вісімдесятих років компанія BFGoodrich Tires бере участь практично у всіх змаганнях з автоспорту в США.

З 1986 компанія BFGoodrich є підрозділом компанії Uniroyal, а після поглинання Uniroyal компанією Michelin у 1990 році, підрозділом компанії Michelin. Кілька років досліджень і напруженої роботи призвели до закономірного успіху. У 1994 році автомобіль, на котрому були встановлені шини BFGoodrich, побив світовий рекорд. У 1999 році Жан-Луї Шлессер перемагає у знаменитому ралі Париж-Гранада-Дакар на баггі, екіпрованном BFGoodrich Tires. Потім Шлессер виграє чемпіонський титул в кубку ралі-рейдів Париж-Дакар-Каїр в 2000 і 2001 роках. Моделі автошин BFGoodrich в 2000-му році викликали справжній фурор, посівши перші рядки в порівняльних тестах автошин. Не так давно Хіроші Масуока і Юта Кляйншмідт зайняли на подіме Париж-Дакар соответсвенно перше і друге местa.

BF Goodrich сьогодні:

Сьогодні марка BF Goodrich, конкуруючи з сильними світу цього, орієнтується на людей, що ведуть активний стиль життя, які звикли отримувати максимум задоволення від життя. Марке завжди були притаманні такі характеристики, як сучасність, дух суперництва, економічність, якість, спрямованість на клієнта. Асортимент продукції, що випускається охоплює всі сегменти ринку: від швидкісних дорожніх шин, до шин, призначених для автоспорту, екстремального туризму і тюнінгу. На шинах BF Goodrich виграється більше позашляхових змагань по всьому світу, ніж на всіх інших шинах разом узятих.

На даний момент шини BF Goodrich (БФ Гудріч) для позашляховиків концерну Michelin (Мішлен) найбільш популярні у водіїв автомобілів цього класу і любителів екстремальної їзди по пустелях і бездоріжжю. Одна з яскравих спеціалізацій компанії - виробництво автопокришок для екстремальних умов експлуатації. Лінійка шин BFGoodrich містить як автопокришки бізнес класу для повсякденного використання, так і спортивні та тюнінгові автопокришки для легкових автомобілів і позашляховиків. Заслуженою славою користуються позашляхові автопокришки класу M / T з агресивним малюнком протектора для їзди по пустелі і бездоріжжю. Літні шини BFGoodrich і зимові шини BFGoodrich це завжди висока якість і хороші показники в експлуатації. Продаж шин BFGoodrich здійснюється по всьому світу через широку дистриб'юторську мережу. Компанію завжди відрізняли доступні ціни при незмінному високій якості та інноваційності продукції.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати