Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

GOODYEAR

GOODYEAR

Лідер у світовій індустрії Goodyear виробляє шини з 1912 року, а початок свого заснування підприємство вважає 1898 роком. Засновник компанії Френк Сейберлінг, він і придумав знаменитий логотип Goodyear, який в перекладі означає «сандаль з крилами».

     Назву компанія отримала на честь Чарльза Гудієра, який відкрив процес вулканізації.  Починаючи з першої шини для велосипеда у 1898 році, компанія Goodyear почала своє триумфальне сходження до позиції найбільшої шинної компанії в світі, репутацію якої вона отримала у 1916 році, коли взяла слоган "Шинами Goodyear користується найбільша кількість людей". А найбільшою шинною компанією вона стала вже у 1926 році.

     На сьогодні компанія Goodyear - це найбільша в світі компанія з виробництва шин, що присутня на шести континентах, з обсягом продаж $15 більйонів. Окрім шин Goodyear до портфелю компанії належить , ще багато відомих світових шинних брендів таких, як Dunlop, Kelly, Fulda, Lee, Sava та Debica.