Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

GISLAVED

GISLAVED

Шведська компанія Gislaved (Гіславед) входить до складу концерну Continental, Німеччина. Завдяки ретельному контролю німецької компанії за якістю продукції у поєднанні з науковим потенціалом і творчим підходом співробітників світового лідера в області виробництва літні і зимові шини Gislaved постійно удосконалюються, радуючи автоаматорів всього світу своїм бездоганним якістю і надійністю. Для виготовлення шин Gislaved використовується особлива технологія. Всі моделі шин Gislaved мають спеціальні прорізи, які забезпечують найкраще зчеплення з засніженими або мокрим дорожнім покриттям.

Історія компанії Gislaved:

У 1893 році два брати Карл і Вільгельм Гіслоу (Carl, Wilhelm Gislow) відкрили виробництво в невеликому шведському місті Gislaved (Гіславед). На початку наступного століття компанія почала виробляти камери для велосипедів, а пізніше і для автомобілів.
У 1905 році їх компанія починає виробництво шин Gislaved це перші шведські автопокришки.
У 1927 році компанія Volvo оголошує про використання, шин Gislaved на своїх автомобілях в якості базової комплектації. Шини, вироблені Gislaved, були встановлені ще на самий перший автомобіль Volvo, який виїхав із заводу і Gislaved продовжує досі постачати Volvo своєю продукцією.
У 1967 році компанія стала однією з перших у світі, які виготовили радіальну автопокришку зі сталевим металлкордом. Gislaved стала першою в світі компанією, яка справила революційні радіальні шини. Кілька років по тому був відкритий найсучасніший у світі завод з виробництва радіальних шин.
У 1992 році стає частиною компанії Continental AG, отримуючи таким чином доступ до значних ресурсів для подальшого розвитку проізводстваінноваціонной продукції.

Компанія Gislaved сьогодні:

Продаж шин Gislaved здійснюється по всьому світу через широку дистриб'юторську мережу. Завдяки впровадженню у виробництво передових технологій і постійного вдосконалення якості вироблюваної продукції, компанія завоювала славу не тільки в рідній Швеції, але і у всьому світі.

Сьогодні шини Gislaved - це синонім високої надійності та виключної безпеки водіння навіть в самих екстремальних умовах.

Шини Gislaved відомі у всьому світі своєю високою якістю, надійністю і безпекою. Вони допомагають забезпечувати гарне зчеплення з дорогою, полегшують управління, і при цьому є практично безшумними і володіють хорошою зносостійкістю. Шини Gislaved користуються великою увагою у власників автомобілів «преміум» класу. Особливо славиться зимовий варіант, що пов'язано з географічним положенням Швеції та наявністю можливостей для проведення випробувань.

Продукція компанії Gislaved:

Шини Gislaved гарантують високі ходові якості автомобіля навіть в найгірших умовах, при снігових заметах і дощі. Ви завжди будете насолоджуватися поїздкою, не хвилюючись про безпеку Вас і Ваших близьких, адже шини Gislaved - це поєднання шведської практичності і німецької якості.
Зимові шини Gislaved (Гіславед) - це оптимальний вибір при суворих умовах. Шведські шини Gislaved недарма вважаються найбільш оптимальним варіантом для експлуатації в жорстких кліматичних умовах. Шини Гіславед використовують там, де умови людині диктує погода. У Росії зимові шини Gislaved (Гіславед) найбільш популярні в Сибіру і на півночі. Адже Gislaved (Гіславед) спеціально розроблені для суворих умов, тому замети і бездоріжжі є для них рідною стихією.
Літні шини Gislaved - це кращі ідеї шведських розробників для Вашого автомобіля. Шведська компанія Gislaved знаменита також своїми літніми моделями шин. Літні шини Гіславед - це чудове втілення кращих ідей компанії-виробника. Кращі уми індустрії працювали над створенням унікального малюнка протектора шини Гіславед, в той час як у створенні самого протектора використовується унікальний матеріал, який не має аналогів у всьому світі. Завдяки такому нововведенню шини Gislaved змогли досягти найвищих результатів і зайняти кращі позиції в світовому рейтингу індустрії виробництва та продажу шин.