Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

Frigo 2

Frigo 2

 

  Зимові шини від концерна GOODYEAR, які призначені для водіїв, які цінують економічну та комфортної їзду в складних умовах в зимовий період.

 

 

   Не секрет, що в моделі Debica Frigo 2 був використаний старий перевірений малюнок, який колись випускався концерном, під назвою Goodyear Ultra Grip 5.

 

 

   Шина характеризується сумішшю на основі діоксиду кремнію, пропонуючи відмінну гнучкість навіть при дуже низьких температурах в сурових зимових умовах.

 

 

   Направлений малюнок з більшою кількістю ребер сприяє швидкому самоочищинні від снігу на заметених ділянках, та кращому зчепленні на зледенілій дорозі.

 

 

   Також велика кількість бокових канавок ефективно відводить воду з протектора  шини, що зводить ризик аквапланування до мінімуму.

 

 

   Бюджетні зимові шини підійдуть водіям,  які не готові переплачувати за Бренд. DEBICA Frigo 2 - це Шини за доступні кошти, які готові справитись з поставленими цілями навіть в найскладніших зимових умовах.

 

 

 

  Шини Львів на tyres.lviv.ua

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати