Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

ExtremeWinterContact

ExtremeWinterContact

  Назва шин говорить сама за себе, шини від Німецького концерна для самих екстримальних зимових умов. Continental ExtremeWinterContact - це сучасні зимові шини для путужних автомобілів, які гарантують максимальну безпеку на дорозі. Їхня надзвичайно мягка та унікальна гумова суміш здатна зберігати свої властивості навіть при самих низьких температурах та забезпечує максимальний контакт шин на зледенілій дорозі.

 

  Нові технології роблять крок вперед для нешипованих зимових шин. Абсолютно новий малюнок протектора побудований так, що конструкція бічних та поздовжніх канавок є розділена одна від одної. Центральний поздовжній канал зміщений від осьової лінії шини, що розділяє протектор та дозволяє шині адекватно себе поводити в складних умовах.

 

  Внутрішня сторона шини призначена для більш щільного контакту на снігу та льоді, а зовнішня для швидкогоі відведення води і слякоті.
 

  Площа протектора містить кілька пересічних діагональних канавок, створюючи деякі нерегулярні ромбовидні блоки протектора з зигзагоподібними візерунками. Глибокі кутові канавки допоможуть незаритися у снігу та під кутом дуже швидко виводять сніг з зони  контакту. 

 

  Нова технологія гумової суміші дозволяє шині максимально скоротити гальмівний шлях на льоді, забезпечуючи при цьому безпечне керування у екстремальних зимових умовах.

 

  Також варто зазначити, що дані зимові шини є досить тихими та чудово себе поводять на сухій дорозі, тому на шосейній дорозі можна почувати себе більш комфортно та впевнено.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати