Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

Excellence

Excellence

Goodyear Excellence це - літні шини, що поєднали у собі комфорт на найвищому рівні та безпеку навіть в екстремальних ситуаціях. Вони забезпечують відмінне зчеплення, чудово тримають дорогу і гарантують вам впевнене проходження поворотів.

 

 Шини були створені для максимально безпечного керування, а також досягнути максимально високих показників керованості та комфорта.

 

 Завдяки абсолютно новій технолгії на той час, яка була запатентована під назвою Extreme Safety, дана модель забезпечила найкращі показники на мокрій поверхні. Новий асиметричний малюнок  у поєднанні із новою гумовою сумішшю забезпечує дуже швидкий відвід води із зони контакту шини з дорогою, тим самим зменшуючи ризик ефекту аквапланування.

 

 Також будова шини отримала більш міцні блоки у плечовій зоні, що у свою чергу забезпечує краще проходження поворотів та гальмуання. А додатковий шнур під протектором оптимізує розпреділення давлення тиску повітря по всій площині протектора, що надає рівномірний знос та довший термін експлуатації шини.

 

  Goodyear Exellence - це літні шини, які демонструють кращу керованість автівкою у спортивному стилі їзди та незважаючи на це стануть надійним партнером для будь якого водія сучасного авто.

 

 На сьгодні шини відходять вже в історію, але у самих ходових типорозмірах, ще випускаються. Не можна також не згадати про велику кількість нагород та схвальних відгуків від багатьох Європейських компаній таких, як ADAC, Auto Bild, Auto Motor Sport, TCS  та інших.

 

   Наш інтернет магазин шини Львів tyres.lviv.ua готов допомогти вам у підборі шин та надати консультацію, що до придбання даної моделі, телефонуйте до нас і ми обовязково вам допоможемо купити шини у Львові.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати