Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

Energy Saver

Energy Saver

 Energy Saver - це літні шини для яких був використаний спеціальний матеріал протектора, який суттєво поліпшує гальмування на мокрій дорозі протягом усього терміну служби та робить шини особливо Зносостійкими.

 

 Eco-Friendly.
 MICHELIN ® Green X ®
маркування гарантує рівня енергоефективності одними з найвищих на ринку і зниження викидів CO2 за умови збереження всіх легендарних переваг компанiї Michelin, що до довгого зносу шин.

 

 Шина створена для економiї палива, тому не даремно багато вiдомих свiтових виробникiв обирають цю шину для первинної комплектацiї своїх авто. Наприклад дана модель комплектується в первиннiй комплектацiї таких авто, як Mini Cooper, BMW 3-ї серії , Volkswagen Passat, Skoda Super B та багатьох iнших.

 

 Компанiя MICHELIN говорить, що залежно від умов використання (місто, село, автострада), зниження витрат палива становить від 3% до 5% при зменшенні опору коченню на 25%. Таким чином, економія палива може досягати до 400 літрів протягом усього терміну служби автомобіля.

 

 Дані літні шини є економічними та забезпечують тривалий термін експлуатації, у нашому інтернет магазині шини Львів tyres.lviv.ua представлені  у різних типорозмірах.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати