Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

EfficientGrip SUV

EfficientGrip SUV

Goodyear Eagle EfficientGrip - це літні шини нового покоління, які були розроблені у 2011 році спеціально  для сучасних кросоверів та позашляховиків. Вони побудовані на основі легкової моделі і поряд із зразковими показниками зчеплення, економічності та керованості на різних покриттях несуть у собі одну з головних переваг це відмінне щеплення з дорогою і комфортне пересування.

 

 Завдяки використанню новітніх технологій компанії Goodyear та тенденцій сучасного шинного ринку, новинка була виготовлена із найсучасніших матеріалів і є шиною для кросоверів та позашляховиків, яка стає прикладом екологічної продукції. Водії автівок отримують переваги від нової шини, а саме по зменшенню витрат пального, а згодом і викидів CO2 у атмосферу, що більш позитивно впливає на довоколишнє середовище у порівнянні із попередниками.

 

 Варто також зауважити, як стверджує виробник дана модель є найекономічнішою та найтихішою шиною для позашляховиків серед усіх, що виготовляються на сьогодні компанією Goodyear. 

 

  Нові літні шини EfficientGrip SUV отримали нагороду за охорону навколишнього середовища від Європейської компанії FleetNews Awards. Шини пройшли масу тестів європейських компаній та отримали низку схвальних відгуків, зокрема від незалежної тестуючої компанії TUV SUD. Тести, які проводились у вересні 2011 року із використаним розміром 215-65-R16 на автомобілі WV Tiguan 2.0 TDI показали найкращі показники при гальмуванні на сухий дорозі.

 

 Якщо вас зацікавила дана модель телефонуйте до нас і ми з радістю допоможемо вам у виборі завдяки нашому інтернет магазину шини Львів tyres.lviv.ua.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати