Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

EfficientGrip Performance

EfficientGrip Performance

  Goodyear EfficientGrip Performance - це літні шини нового покоління, які створені для авто середнього та преміум класів для більш впевненого керування на мокрій дорозі. Новинка пройшла дуже багато тестів 2013 та отримала схвальні рекомендаціїї від Німецьких експертів таких як: Auto Bild, TUV SUD, Ace Test.

 

  За рахунок абсолютно нової гумової суміші "CollCushin Layer 2", що входить до складу протектора нової моделі, у  порівнянні з попередньою моделлю дана шина стала більш економічнішою, завдяки скороченню зниженню опору кочення на 18%.

 

  Новітня технологія AktiveBraking надає можливість скоротити гальмівний шлях на мокрій дорозі на 8% та на 3% на сухій, що робить дану шину більш безпечною на мокрій та сухій дорозі.

 

  Першокласне зчеплення з будь якою поверхнею, яке надає впевненого кермування авто, робить нові літні шини вдалою заміною попередній моделі. ЇЇ енерго зберігаючі можливості, які дозволяють економити на пальному, позитивно характерезують дану модель та не повинні залишитися без уваги водіїв.

 

 Дана модель буде виготовлятись у широкому типі типорозмірів від R14 до R17 радіуса колеса, та вже є представлені у нашому інтернет магазині Шини Львів tyres.lviv.ua, якщо у вас виникли питання стосовно даної моделі телефонуйте до нас і ми обовязково надамо вам відповідь.

 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати