Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

EfficientGrip

EfficientGrip

 

 

  Goodyear EfficientGrip - перша шина, розроблена із застосуванням інноваційної паливозберігаючої технології Goodyear FuelSaving.

  Термін FuelSaving технологія поєднує в собі кілька технологічних розробок, які безпосередньо впливають на опір коченню шини.

  Це більш легкий каркас, що знижує вагу шини, запатентований подканавочний шар (CoolCushion Layer), що зменшує тепловиділення, а також поліпшений склад гумової суміші та інноваційні виробничі технології, які додають шині більший термін експлуатації.

  Разом ці елементи знижують кількість енергії, необхідної для роботи шини, що призводить до скорочення витрат палива і зменшення викидів CO2 в атмосферу.

 

 Дані шини економлять пальне, мають довший термін експлуатаціїї разом із тихою комфортною іздою.  За результатами незалежного тесту робочих характеристик шин, проведеного Німецькою організіцією TUV SUD Automotive, нова Шина продемонстровала відмінні показники.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати