Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

EcoControl HP

EcoControl HP

Новинка літнього сезону 2012 - Шина, яка призвана економинити паливо та зробити для вас водіння вашим авто максимально комфортним. Для європейського літа характерні часті дощі, а значить, і мокрі шосейні дороги.

 Інженери, що трудилися над створенням моделі Fulda EcoControl HP, забезпечили їй оптимальні ходові якості на мокрій дорозі. Частково високий рівень безпеки в дощ досягнутий завдяки використанню високотехнологічної сілікасодержащей гумової суміші, яка була використана в дощовій шині Carat Progresso.

Суміш, збагачена діоксидом кремнію, забезпечує краще зчеплення і низький опір коченню. Розробники врахували всі попередні відмінні, якості попередніх моделей та удосконалили їх. Вони розробилиі спеціально для цієї моделі полімерні нано-добавки, які в свою чергу сприяють поліпшенню всіх якостей, в тому числі валижлим було створени шину більш ізносостійкою. Додані підсилювачі зчеплення роблять гумову суміш більш однорідною і стабільною, збільшуючи тривалість експлуатації шини при цьому надаючи ій максимального контакта с дорожнім полотном.

Високотехнологічна гумова суміш з високим вмістом діоксиду кремнію забезпечує не тільки короткий гальмівний шлях на мокрій дорозі, але і неймовірно низький опір коченню - а адже зовсім недавно об'єднання цих якостей в одному продукті здавалося неможливим!

Ще одним немаловажним для економії палива фактором є полегшений каркас шини. Адже чим нижче вага шини, тим менше енерговитрати. Дизайн протектора EcoTread, спроектований таким чином, щоб знизити нагрівання шини при русі, також вносить свій внесок у зниження опору коченню.Більш рівномірний розподіл тиску по всьому плямі контакту в поєднанні з оптимізованим дизайном протектора робить шини Fulda EcoControl HP більш стійкими до зносу і стирання.

Fulda EcoControl HP - Це не тільки оптимальне співвідношення ціни та якості, але і можливість витрачати менше палива у міру експлуатації шин. Чим більше ви їздите - тим більше економите.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати