Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

EcoControl

EcoControl

 

 

  Однією із напопулярних та вдалих моделей Німецької фірми можна сміло назвати - літні шини Fulfa EcoControl.

 

  Основою моделі EcoControl з новим асиметричним малюнком протектора є економічність експлуатації, якої потребує споживач, адже це є дуже важливим фактором сьогодні у Європі та світі. Це відбивається у назві самої шини та показниках, які шина демонструє у незалежних Європейських тестах.

 

  Слово Eco - означає економність і підкреслює переваги експлуатації, а Control підкреслює відмінні тягово-зчіпні показники у будь яких умовах на різних типах дорожнього полотна.

 

 Варто також зауважити, що модель демонструє дуже короткий гальмівний шлях на мокрій дорозі, завдяки абсолютно новому складу гумової суміші, який був розроблений кращими Німецькими фахівцями для їзди по вологих поверхнях.

 

 Більш пласка форма покришки і більш глибокий малюнок протектора,забезпечує тут рівномірний розподіл тиску в зоні контакту, що надає ій кращого щеплення. Вона демонструє відмінну поведінку на різних типах дорожнього полотна та чудово підійде, як для експлуатації у міському режимі так і на шосейній дорозі.

 

 Також не мало зусиль було прикладено для самого комфорту даної шини, завдяки чому вона стала практично безшумною та комфортною, що є також дуже важливим фактором для сучасних водіїв.

 

 Дані літні шини були розроблені спеціально для автівок із малими та середніми об"ьемами двигунів, основна їхня перевага - це безпека, комфорт та заощадливість на пальному. Якщо ви не готові переплачувати за більш дорогі бренди то дана модель стане вам  у нагоді, адже вона є дуже популярною серед водіїв у Європі завдяки своїй демократичній ціни та прекрасним ходовим характеристикам.

 

 У нашому інтернет магазині шини Львів tyres.lviv.ua дана модель гуми представлена практично в усіх типорозмірах. Якщо ви хочити придбати шини у Львові за низькими цінами, ми завжди готові вам у цоьму домогти.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати