Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

Eagle F1 Asymmetric SUV

Eagle F1 Asymmetric SUV

  Як стверджує компанія Goodyear, шини Eagle F1 Asymmetric SUV - це літні шини для самих вибагливих клієнтів, які з успіхом покривають потреби усіх сучасних потужних позашляховиків.

 

 Ця додаткова модель є доповненням успішного сімейства шин серії Eagle F1, яка додатково оснащена сучасною технологією  активного щеплення у повороті - Goodyear Active Cornergrip Technology та виготовлена із викоористанням суміші гуми, що використовують для виготовлення гоночних шин. Це забезпечує додаткове щеплення з дорогою та відмінні робочи характеристики. 

 

  Сама технологія Active Cornegrip полягає в тому, що у конструкції боротового обіддя шини використовують спеціальний чиппер, який у свою чергу забезпечує рівномірний росподіл тиску по всій площині контакту шини з поверхнею, забезпечуючи при цьому їй відмінне щеплення з дорогою. Дана шина має велику стійкість до ефекту аквапланування та чудові показники керованості на вологому покритті.

 

  Асимметричний малюнок протектора розроблений для кращої керованості на швидкості та для тихої і комфортної їзди.

 

 Дані літні шини виготовляються у різних варіантах типорозмірів та вже предсталені у нашому інтернет магазині шини Львів tyres.lviv.ua.

 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати