Якщо не знайшли потрібної вам шини , телефонуйте ми спробуємо знайти . На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

Eagle F1 Asymmetric 3

Eagle F1 Asymmetric 3

  Компанія Goodyear випускає на ринок Новинку літнього сезону 2016, абсолютно нові швидкісні шини під назвою Eagle F1 Assymetric 3.

 

  Новинка була створена за усіма найсучаснішими технологіями та обіцяє забезпечити максимально короткий гальмівний шлях на вологій чи сухій дорозі. Шини створені для керування автівкою із максиальний комфортом на дорозі та безпекою за кермом.

 

  За відмінний гальмівний шлях на будь який дорозі чи то у сильну зливу де дорога залита дощем, чи то у спеку на розжареному від сонця асфальті , тут буде відповідати нова технологія - Active Braking.

 

  Нова розробка дозволяє збільшити площу зони контакта шини з поверхнею, що у свою чергу значно підсилює зчеплення під час гальмування і зменшує гальмівний шлях. 

 

  Варто відразу сказати, що у даних шинах застусовувались найсучасніші технології компанії Goodyear , зокрема у даній моделі була застосована остання розробка концерну, сучасна технологія - Reinforced Construction.

 

  Дана розробка забезпечує покришці надзвичайно міцну та в одночас легку конструкцію, що у свою чергу допомогає тримати курсову стійкість на високий швидкості на прямих відрізках та покращує керованість авто у поворотах.

 

  Також обов*язково треба додати що даний тип конструкції впливає на рівномірний знос протектора, що відіграє особливу роль у ходимості самої шини, тобто збільшує її термін експлуатації.

 

  Не можна також звичайто забути про ще одну сучасну розробку, що була використана у новій моделі. Це сучасна гумова суміщ, що входить до складу протектора гуми - абсолютно новий компонент ,  який був вироблений із адгезивної смоли. Даний компонент впливає  на відмінне щеплення з дорогою, завдяки чому шина неначе прилипає до дороги.

 

 

  Варто також зазначити , що для покращення комфорту було прикладено дуже багато зусиль в тому числі акустичного , наприклад у розмірі 225 - 55 - R17 покришка видає 68 db , що вважається фактично еталоном тихої їзди для таких розмірів.

 

  Якщо коротко охарактерезувати нові літні шини Goodyear Eagle F1 Assymetric 3 , то це:

 

- Точність керування та довговічність

 

- Відмінне зчеплення із дорогою та безпека руху

 

- Мінімальний гальмівний шлях на різних типах дорожнього полотна

 

- Максимальний комфорт, дуже тиха їзда

 

  Нові шини літні вже присутні на нашому складі у самих популярних типорозмірах, якщо вас зацікавила дана модель, то завдяки нашому інтернет магазину шини Львів tyres.lviv.ua ви із легкістю можете це зробити, телефонуйти будь ласка до нас і наші фахівці із радістю дороможуть вам у цьому...

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати