Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

Eagle F1 Asymmetric 2

Eagle F1 Asymmetric 2

 

 

  Компанія Goodyear випускає на ринок нові швидкісні літні шини, преміум класу для потужних автомобілів класу люкс.

 

  Дуже важливим є, що у шинах Eagle F1 Asymmetric 2 компанія вперше застусовує найновішу розробку - технологію активного гальмування "ActiveBraking". У принцип якої входять гумова суміш на основі кремнезему з високим захопленням і перехресна структура каркаса. При різкому гальмуванні кожен протекторний блок опиняється під підвищеним навантаженням і площина контакта шини з дорогою збільшується. Це забезпечить водію найменший гальмівний шлях та може додати ті самі долі секунди, о яких можна згадувати все життя.

 

  Варто також зазначити, що у новій моделі був використаний аеродинамічний дизайн боковини, що у свою чергу додає покращені характеристики точності керування. Новий каркас зменшує аеродинамічний супротив та дає можливість шині бути менш шумною. Розробникам також вдалось суттєво зменшити вагу самої шини, що позитивно впливає на зменшення розходу палива.

 

  Згідно результатів  центра випробувань  компанії Goodyear у Люксембурзі літні шини Eagle Asymmtric 2 демонструють виключно відмінні характеристики:

 

1. Зменшення опору коченню на 16%.

2. Зменшення тормозного шляху на вологій дорозі на 4%.

3. Зменшення тормозного шляху на сухій дорозі на 3%.

 

 У порівнянні із трьома найближчими конкурентами, використаний розмір 255-40-R19 на автомобілі Audi A5.

 

 Дана шина чудово підійде водіям потужних авто, які люблять швидку та безпечну їзду. У нашому інтернет магазині шини Львів tyres.lviv.ua дана модель представлена у різних типорозмірах.

 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати