Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

Energy XM2

Energy XM2

   Новинка сезона 2013 від компанії Michelin - це нова модель літньої шини, під назвою Michelin Energy XM2,  яка була розроблена кращими фахіфцями спеціально для авто компакт та середнього класів.

 

 Шина отримала асемитречний малюнок у стилі компанії, який на перший погляд мало чим відрізняється та нагадує попередні моделі. Але склад гумової суміші був повністю замінен та у новій моделі булло використано багато нових технологій.

 

 Завдяки новітній технології Michelin Ironflex, шину вдалося зробити ще міцнішою та витравалішою до бокових ударів, відносно попередньої моделі і це зіграло дуже важливо роль, адже є вагомим фактором на Українських автошляхах.

 

 Також виробник заявляє, що при рівномірному використанні шина повинна мати більший пробіг відносно попередниці приблизно на 10-20%.

 

  Але основна перевага моделі та і на що вона направлена - це економія палива, що позволяє зробити менш викидів в атмосферу та цим самим  дбайливіше ставитись до навколишнього середовища, це її робить повністю сучасною шиною яка дбає про гавколишній світ.

 

 Шини будуть випускатись на сучасному заводі, який розташований на тереторії Російської Федерації та завдяки спеціальному міцному каркасу будуть адаптовані для доріг країн СНД. 

 

Нові літні шини для малих та середніх авто, із збільшеним пробігом та витравалою до бокових ударів боковиною, які допоможуть вам заощадити на пальному вже представлені у нашому магазині шини Львів tyres.lviv.ua.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати