Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

ECOPIA EP150

ECOPIA EP150

  Нові літні шини від відомого у цілому світі Японського виробника шин компанії Bridgestone, під назвою Ecopia EP150. Нова модель відноситься до серії економічних шин за рахунок низького опору кочення, яке знижує розхід пального та викиди в атмосферу.

 

  У даній моделі була використана абсолютна нова гумова суміш під назвою Ecopia Compound II - це нове покоління протектоної суміші на основі складу Nano-Pro-Tech, яке володіє підвищеним вмістом кремнія для кращої дисперсії молекул вуглецю, за рахунок чого скорочується теплорегенерація і знижується рівень супротиву кочіння.

 

 За рахунок великого вмісту кремнію дана покришка також відмінно себе поводить на будь якому покритті, а особливо високі показники демонструє на вологій дорозі. За рахунок зменшення супротиву кочення забезпечує економію палива на 7,1 % (відсотків) та володіє підвищеною зносостійкістю. Також дана модель покращила свої показники щодо акустичного комфорту, стала менш шумною та ще комфортнішою відносно попередньої моделі B250.

 

 Завдяки своїм чудовим робочим характеристикам дану шину будуть ставити у якості первинної комплектації на цілий ряд сучасних автівок. Зокрема відомий Японський Авто-виробник Toyota вже відмітила для себе багато плюсів у новій шині.

 

 Тепер із новою шиною за кермом свого авто ви неодмінно можете  почувати себе впевнено та безпечно, не втрачаючи при цьому комфорт при водінні і заощаджувати на пальному.  Нові літні шини мають підвищений ефект до спрацьовування, що також допоможе вам заощадити ваші кошти.

 

 У нашому інтернет магазині шини Львів tyres.lviv.ua дана покришка присутня у багатьох типорозмірах, телефонуйте до нас і ми обов"язково допоможемо вам у виборі. 

 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати