Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

Dynaxer HP4

Dynaxer HP4

Kleber Dynaxer HP4

Літня шина Kleber Dynaxer HP4 — новинка 2018 року, створена інженерами дочірньої компанії Michelin — французького шинного гіганта. Попередня модель Дінаксер Аш Пі 3 має одразу 2 наступника — власне HP4 та UHP. Вони між собою відрізняються посадочним діаметром. Перша створена для розміру 14-17 дюймів, а друга — 17-20 дюймів. Обидві характеризуються високою продуктивністю. Щоправда Dynaxer UHP має префікс “ультра”.

Покришка Клебер Аш Пі 4 розроблена для легкових автомобілів. Хоча по вартості вона належить до середнього цінового сегменту, м'якість та комфортність використання відповідає кращим зразкам Michelin.

Традиційно, покришки серії Dynaxer вважаються флагманськими в асортименті виробника. Від інших їх відрізняють покращені характеристики ходу та гальмування і комфортна ціна. 

Інтервал між випуском 3 і 4 покоління шин серії HP складає 7 років. В новинці було створено кардинально інший дизайн, суттєво оновлено гумову суміш, змінено внутрішню конструкцію. Завдяки цим нововведеннями клієнти отримують новий рівень експлуатаційних показників, що значно перевищують попередню модель.

Характеристика протектору

  Перша суттєве оновлення літньої автошини Kleber Dynaxer HP4 порівняно з 3 поколінням полягає у кардинальній зміні схеми протектору. На заміну коловим зиґзаґоподібним канавками прийшли прямі та широкі. Цей, на перший погляд, простий крок значно покращив відведення води від плями контакту під час значних опадів. Більш того, це посилило стійкість до аквапланування (коли втрачено контакт між полотном дороги і покришкою).  

Центральна частина протектору утворена 3 ребрами жорсткості, що оточені 4 канавками. Сама схема асиметрична. Кожне ребро складається з блоків у вигляді ромба, що утворені косими прорізами протягом всієї його довжини. Такий візерунок полегшує їзду в сухих та вологих погодних умовах, а також чудово адаптується до нерівної поверхні. Окрім того, асиметричний протектор шини Kleber HP4 знижує опір коченню, відповідно знижуючи витрати палива та шумність при їзді.

Плечова зона утворена з блоків, що розділені між собою геометрично рівними поперечними виїмками. При їх розробці технологи бажали досягти 2 цілей. Перша — щоб волога та бруд відводились в найкоротші терміни, а друга — утримання зчеплення з дорожнім полотном при поворотах. І їм вдалось досягти обох. 

Переваги та особливості шини

Суміш гуми, з якої виготовлена покришка, складається із сировини найвищої якості. Це в першу чергу природний каучук, високоякісний синтетичний каучук та високодисперсні присадки. Разом вони забезпечують комфорт та м'якість їзди, чудові показники зчеплення, гальмування та тяги, високу стійкість до механічного зносу. А кремнієва кислота, що також входить у хімічний склад, покращує зчеплення на мокрій трасі і знижує опір коченню. 

Виробник заявляє про збільшення терміну служби виробу на 25%, збільшення стійкості до заносів на 10-15% та зменшення відстані екстреного гальмування на 50%.

Для замовлення шини Kleber HP4 залишайте заявку на сайті.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати