Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

Dynaxer HP3

Dynaxer HP3

  Kleber Dynaxer HP3 - Нові літні шини, які з'явилися на зміну добре вiдомiй моделi Dynaxer HP2. Нова модель володіє неперевершеними характеристиками, як на мокрих так і на сухих поверхнях.

 

 Новий асиметриний малюнок протектора, який у першу чергу побудований для економічної їзди, адже сьогодні це є дуже актуально.

 

  Знизити ефект аквапланування та зробити оптимальний відвід води вдалося за рахунок рухомих крайок, які збільшують пляму контакту з дорогою і це забезпечує стабільний рух та безпечну їзду.

 

  Стійкість на великих швидкостях можливо завдяки двом великим повздовжнім канавкам в центрі шини, а також завдяки плечовим блокам і неоднорідним нейлоновим вставкам.

 

 Акустичний комфорт та відточена керованiсть авто досягається за рахунок нерівномірного розташування блоків у новому асиметричному малюнку.

 

 Iновацiйний склад гумовоi сумiшi гарантує високу зносостiйкiсть та надiйне зчеплення практично на будь який поверхнi.

 

 Досить вдала модель, яка своїми характеристиками нагадує поведінку шин Michelin та не дивно адже Kleber входить у данний концерн. Чудово підійде водіям сучасних автівок, які перш за все для себе обирають безпечне керування та помірковану економічну їзду.

 

 Дані літні шини у нашому інтернет магазині шини Львів tyres.lviv.ua представлені майже в усіх типорозмірах, якщо вас зацікавила дана модель, телефонуйте до нас і ми з великим задоволенням допоможемо вам у виборі.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати