Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

DuraPlus

DuraPlus

Азіатський підрозділ компанії Goodyear у 2009 році створив літні шини Goodyear DuraPlus, з метою забезпечити великий клас автомобілів (сімейних) надійною та якісно гумою, міняти яку б довелося не скоро.

 

 За рахунок використовуваних матеріалів, витривалою конструкції, а також великого числа допоміжних деталей дана шина ідеально підходить на цю роль.

 

 Ключ до прихованих можливостям шини лежить в технології TredLife, що забезпечує підвищений термін служби шини та забезпечення зменшення рівня витрати пального.

 

 Асиметричний дизайн протектора підтримує оптимальний баланс між безпекою їзди в дощ і приголомшливою чіткістю реакцій на сухій дорозі.

 

 Завдяки максимально закритому плечу зовнішньої сторони покришка не створює зайвого шуму при швидкісному русі, а її незграбний профіль забезпечує більш чітке маневрування, без затримки реакцій на рульове управління.

 

 Багато уваги в даній моделі шин було приділено самій гумовій суміші протектора, який отримав нові розробки концерну та абсолютно нову гумову суміш з технологією TredLife.

 

 Goodyear DuraPlus - це літні шини, які прослужать вам значно довше аніж звийчані шини, від тепер ви можете заощаджуавти не тільки на витраті пального але і на сезонній заміні самих шин.

   

  Тести компанії Goodyear  завершилися для DuraPlus більш ніж успішно - в цілком робочому стані шина може долати кілометраж близько 100 тис. кілометрiв, що вважається в даному випадку відмінним результатом.

 

 Якщо у вас виникли питання стосовно даної моделі,   завдяки нашому інтернет магазину шини Львів tyres.lviv.ua ми з радістю готові  надати вам відповідь.