Якщо не знайшли потрібної вам шини , телефонуйте ми спробуємо знайти . На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

Destination ST

Destination ST

  Сміливий сучасний дизайн шини Firestone Destination ST підкреслює високий рівень її якості , виконання навіть найдрібніших деталей малюнка виконано бездоганно. Дана модель доповнить ефектності будь якому сучасному авто.

 

  Варто також зауважити, що дана модель розроблена для авто класу люкс та створена для максимального комфорту за кермом.

 

  Діагональні прорізи , розташовані хрест - навхрест , вони вимальовують центральну секцію протектора низкою ромбоподібних блоків , в яких криється ключ до досягнення стабільної динаміки при прямолінійною їзді та відмінній можливості взяття поворотів.

 

  Зовнішню сторону протектора Firestone Destination опоясує поздовжня канавка , глибина і ширина якої розрахована на боротьбу з калюжами, вона гтова максимально швидко виводити воду із зони контакту шини з дорогою. Ви зможете себе почувати впевнено та безпечно на мокрій дорозі навіть на дуже великий швидкості.

 

  Маючи такий блискучий набір властивостей літні шини Firestone Destination ST стануть відмінним доповненням для сучасних автівок та забезпечать водіям максимум задоволення від керування.

 

  Якщо вас зацікавила дана модель, завдяки нашому інтернет магазину шини Львів tyres.lviv.ua, ми готові вам допомогти у виборі.