На сайті проходять технічні роботи, прохання по літніх шинах наявність уточнювати по телефону ! На сайті відображено менше 50% реальних залишків, вибачте за тимчасові не зручності....

DUNLOP

DUNLOP

Новітні розробки компанії Dunlop значно поліпшили характеристики шини. Силіка та спецпрісадкі дають можливість гумі Данлоп зберігати еластичні властивості при температурі нижче нуля і підвищене зчеплення з дорожнім полотном. Вода з плями контакту видаляється завдяки направленому десятіступенчатому протектору, збільшуючи прохідність. Посадка шипів і безлічі зигзагоподібних ламелей автошини збільшують зчеплення і гальмування на брудних і зледенілих дорогах. Зчеплення з полотном дороги в складних умовах збільшують також бічні грунтозацепи. Зрушені блоки на протекторі знижують шуми.

1888 - рік заснування компанії. Названа вона так на честь Джона Данлопа, яким були розроблені перші пневматичні шини. До цього шини заповнювалися камерами футбольних м'ячів. Весь час фірма була новатором у розробці шин.

Ось її заслуги перед автомобілебудуванням:

  • перші гумові і сталеві шипи;
  • перший багаторядний протектор, що збільшив зносостійкість автошини;
  • першу безкамерну шина;
  • перший водовідштовхувальна суміш;
  • перша шина, здатна витримати 100 кілометрів пробігу після проколу.

У нинішній час йде розробка інновації, по якій шини Данлоп будуть самі сигналізувати водієві про проблеми, де винна гума. Головний девіз Dunlop - надійність на дорогах. Шини цієї британської компанії виробляють на трьох континентах в дев'яти країнах. До нас найчастіше потрапляє Dunlop з Німеччини або Японії. Якісні характеристики заслужили визнання, як у спортсменів, так і у любителів комфортної їзди.