Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

Cross Terrain SUV

Cross Terrain SUV

 

  MICHELIN Cross Terrain SUV - Всесезонна оригінальна автошина для авто класу SUV преміум та люкс класів, яка може забезпечити не тільки комфортну їзду по шосейній дорозі, але і обов"язково надасть можливість використати по справжньму переваги будь якого джипа на бездоріжжі.

 

 Дана модель шин розрахована на певні умові експлуатації та у своїй більшості є комфортною шиною для сучасних умов, як завляє виробник це - 70% Трасса та 30% Бездоріжжя.

 

  Дана автошина пропонує виняткову якість їзди завдяки новим технологіям всесвітньо відомої компанії. Сучасні технології, які були використані у складі суміші протектора, який обіцяє бути особливо стійким до зносу та зробити шину більш довговічною, що є дуже важливим саме для шин класу SUV. Компанія розробник впевнено заявляє про те, що при помірній експлуатації дана шина повинна проїхати не менш ніж 80 тис. км, а це є досить важлим аргументом для її придбання.

 

 Основні переваги покришки полягають в першу чергу у тихій та комфортній їзді, яку цінують водії сучаснихлюксових авто класу SUV. Тут цьому шина завдячуэ технології MICHELIN ® Comfort Control Technology, яка використовує комп'ютерні технології для оптимізованої конструкції шини та точністю її виготовлення, для того щоб зменшити вібрацію і  шум дороги, що виникає при контакті з поверхнею у процесі руху авто.

 

  Нова технологія Warranty1MaxTouch максимізує контакт шини з дорогою і рівномірно розподіляє сили прискорення та гальмування, в результаті чого шина краще керується та забезпечує краще проходження поворотів на високий швидкості. Так само досягає максимально високих показників при різькому гальмуванні автівкою.

 

  Точне управління в умовах підвищеної вологості надає спеціальна гумова суміш, що створює надзвичайне хороше зчеплення на мокрій дорозі і надає впевнене керування та створює абсолютну безпеку на дорозі.

 

  Так, як покришка рахується всесезонною то може використовуватись від ранньої весни до пізньої осені, але в зимовий період не слід цим зловживати та експлуатувати тільки на розчищиних від снігу та льоду дорогах.

 

Cross Terrain SUV - це модель, яка спеціально була розроблена для водіїв, які не тільки їздять у місті але і де коли полюбляють виїхати на бездоріжжя, щоб по справжньому отримати насолоду від переваг свого авто.

 

  Наш інтернет магазин шин, шини Львів tyres.lviv.ua зможе надати фахову інформацію стосовно цїєї моделі, якщо ви хочити купити шини у Львові, телефонуйте і ми постараємось Вам у цьому допомогти. 

 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати