Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

Conveo Trac

Conveo Trac

 

 

 Зимові шини Fulda Conveo Trac розроблені спеціально для комерціаних авто , легких вантажівок та мікроавтобусів.

 

 Це економічні шини, які дозволяють без жодних проблем експлуатувати ваше авто на протязі усієї зими, впевнене керування та надійне щеплення з дорогою на непередбачуваних зимових дорогах.

 

 

 З новими шинами ви можете насолоджуватись впевненим керуванням завдяки крупним боковим блокам, які покращують контакт із поверхнею при проходжені поворотів або різьких маневрах.

 

 

 На протекторі шини є велика кількість ламелей, які дозволяють шині відмінно себе поводити у заметах та крижаній поверхні, створючи при цьому  дотакове щеплення.

 

 

 Глибоки кругові канавки на протекторі шин, швидко та ефеткивно виводять воду та слякоть із зони контакту шини з дорогою, підвищуючи при цьому щеплення та мінімізуючи ефект аквапланування. Це додасть вам впевності та безпечності при перевезенні важких вантажів в умовах мокрого снігу на вологій дорозі.

 

 

 Отже її основні переваги це:

 

- Надійна та прогнозована керованість 

 

- Відмінне щеплення  на вологій зимовій дорозі

 

- Високе протистояння акваплануванню

 

- Комфортна та екномічна їзда

 

 

  Зимові шини Fulda Conveo Trac - це шини за доступні кошти, які готові стати надійним партнером для водіїв комерційних авто у складних зимових умовах.

 

 

  Шини Львів на tyres.lviv.ua

 

 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати