Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

ContiWinterContact TS 850

ContiWinterContact TS 850

  Найновіша розробка Німецькой компанїї, яка побачила світ у зимку 2013 роцу та відразу привернула увагу багатьох водіїв у Європі та світі.

 

 

 Сучасні зимові шини преміального рівня, були створені спеціально для  cучасних автомобілів середнього та бізнес класів,  новинка буде випускатись від 14 до 18 розміру радіуса колеса та це дась змогу заповнити практичну усю нішу типорозмірів сучасних автомобілів.

 

  Зимова гума ContiWinterContact TS 850 відрізняється від своїх попередниць, надзвичайно великою кількістю інноваційних технічних характеристик. Це продовження сучасних технологій де покришка повинна працювати у парі із електронними системами автомобіля, наприклад такими, як ABS, ESP чи ESC.

 

  Направлений новий малюнок протектора, який був використаний вперше на шинах Continental дає змогу забезпечити гумі відмінне зчеплення на снігу та зменшити тормозний шлях на льоді. Щоб максимально ефективно досягти цього, ContiWinterContact TS 850 має спрямований візерунок протектора, по краях забудований максимальною кількістю блоків для зачеплення.

  Варто також зазначити, що дизайн протектора надає шині властивості необхідні для безпечного водіння в зимових умовах - протягом практично всього терміну служби шини, це надає вам можливості максимально безбечного пересування на протязі довшого терміну експлуатації гуми.

 

  Дана модель від концерну Continental чудово себе поводить, як на мокрій так і на сухій дорозі, навіть на великий швидкості ви можете контролювати і спрогнозувати рух авто, що  гарантує вам максимальну продуктивність та безпеку на шоссейній дорозі.

 

  Як керованість, так і гальмівна здатність шини покращені в порівняні з попередньою моделю. Новинка стала абсолютно безшумною і більш того, конструкція покришки була вдосконалена, щоб звести до мінімуму опір коченню, що забезпечить вам меншу витрату пального та забезпечить економію коштів, що є дуже важливим фактором зважаючи сьгодні на ціни на пальне.

 

  Нові зимові шини пройшли масу Європейських тестів, отримавши найвищі місця, та купу позитивних відгуків та сьогодні являються явними лідерами у своєму класі. Дана модель була спеціально створена для водіїв, які цінять перш за все безпеку та прогнозованість на дорозі, але не втрачаючи при цьму комфорт їзди навіть у зимку.

 

 У нашому інтерет магазині можна  придбати зимові шини Continental, на нашому складі tyres.lviv.ua завжди міститься більше двадцяти самих ходових типорозмірів даної моделі, для того щоб водії шини Львів із легкістю могли їх придбати, телефонуйте до нас і ми обовязково домопожемо вам у виборі.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати