Якщо не знайшли потрібної вам шини , телефонуйте ми спробуємо знайти . На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

ContiVikingContact 6

ContiVikingContact 6

Огляд зимових шин Continental ContiVikingContact 6 та їх характеристики

Шина  Continental ContiVikingContact 6 була спеціально розроблена конструкторами для найсуворіших скандинавський холодних зим та створювалась з врахуванням жорстких зимових погодних та температурних умов.

Цей продукт є продовженням відомої фрикційної моделі арктичних шин німецької компанії Continental - ContiVikingContact 5.

Нові фрикційні шини цілком виправдано відносяться до продукції преміум класу та характеризуються якісним складом гуми із вмістом найсучаснішої суміші. Саме завдяки такій конструктивній суміші,  німецьким інженерам концерну Continental вдалось  вдосконалити та ще більше посилити рівень  зчеплення коліс авто зі слизькою та крижаною поверхнею Адже  покращення зчепних властивостей протектора було одним із найпріорітетніших завдань, посталених перед німецькими фахівцями, і з новою гумою це цілковито вдалось.

 

Значне скорочення гальмівного шляху - це результат грамотного поєднання  сучасної гумової суміші та особливо великої кількості зчіпних ламелів і припіднятих граней протектора, що вгризаються у крижану поверхню немов клики.

Варто також зауважити , що при виготовленні  Continental ContiVikingContact 6 також було застосовані найсучасніші технології, що були раніше використані на моделях TS850  та TS830P, завдяки чому покришка бездоганно працює у парі з електронними системами безпеки ABS, ASR та ESC.

Навіть при швидкому погляді на протектор можна зауважити високу щільність розташування ламелів та хорошу «наповненість» блоками протектора уявної плями контакту шини з дорогою. Невеликий розмір блоків зменшує теплонагрів шини, а це, в свою чергу, впливає на збільшення пробігу та підвищення зносостійкості шини.

 

У моделі Continental ContiVikingContact 6 в плямі контакту в роботу входить набагато більше кромок, що  покращує зчіпні властивості шини із засніженими та обледенілими поверхнями.

Витянуті блоки протектора в його центральній частині розділені прорізями змінної ширини, які, безпосередньо, і виконують функцію захвату снігу.Така зміна ширина вивірена для того, щоб під час розгону та гальмування авто спочатку відбувалось швидке первинне блокування (змикання) за рахунок найвужчих місць, а при різкому прискоренні та гальмуванні- повне блокування при задіянні широких прорізів. Така технологія не нова, проте перевірена та дієва. Центральна зона протектора сконцентрована більше під роботу на слизьких поверхнях, адже саме по центру розташовані ламелі з горизонтальними 3D блокіраторами, які дозволяють блокам не втрачати жорсткості, покращувати керованість при русі автомобіля по дузі та під час маневрування на трасі.

Витянуті від центра до внутрішнього краю протектора дренажні канали еффективно відводять воду та  сльоту, а на щільно вкатаному та пухкому снігу працюють в якості відмінних снігових зчіплень, надійно фіксуючи щільний сніг у протекторі та  не допускаючи його відриву в плямі контакту.

 

Ламелі блоків зовнішньої сторони посилені перемичками, які запобігають розкриттю ламелів при значних навантаженнях. Така щільність зовнішньої сторони протектора відповідає за ефективність зчеплення шини з асфальтом під час виконання будь-яких маневрів.
Внутрішні ламелі в центрі протектора звільнені від перемичок, завдяки чому дієво працюють під час розгону та гальмування по снігу чи льоду.

 

Тобто, за задумом конструкторів, зовнішня частина протектора відповідає за зчеплення з асфальтом, середня – за рух по льодових поверхнях, а внутрішня-спеціалізується на засніжених ділянках.

Для кращого зчеплення під час маневрування по снігу ламелі Continental ContiVikingContact 6 виведені на бокові стінки зовнішніх блоків. Через них саме відводиться вода, що зрізається кромками при русі по льоду. Ламелі з боку протектора  inside - теж наскрізні, з виходом на бічні стінки блоків.

При огляді нешипованих шин Continental практично всі експерти визнають, що у льодових дисциплінах стабільна керованість та безпечний гальмівний шлях –одна з переваг протекторів даної моделі. На снігу ці шини теж одні із найкращих. А стосовно відносної слабкості у поведінці на мокрому асфальті, то це цілком закономірно для шин, головним пріоритетом яких являється максимальне зчеплення на льоду. Потяг до ідеального руху по сухому асфальту присутній, гальмівні характеристики при русі по даному виду покриття одні з найкращих. Проте суттєвих рекордів на льоду та снігу не спостерігається. На зимовій трасі керованість при вході в поворот вимагає обмеження швидкості, що дещо применшує заявлений рівень «спеціалізації» даних шин на льодяних і засніжених поверхнях та компенсується реваншем відмінних характеристик на асфальті, а це-  суттєва перевага для великих міст.

 

Впевнено визволити автомобіль із глибокого снігу дана модель цілком здатна. А це, до речі, є цілком актуальним і для міста при подоланні снігових відвалів, якими комунальники нерідко огороджують припарковані вздовж дороги авто.

Звичайно, шини Continental ContiVikingContact 6 практично незамінні коли дороги взимку після значних опадів залишаються нерозчищеними, а наступного дня роз`їжджений шинами мокрий сніг перетворюється на асфальті в місиво,  а в при появі морозу нагадує каток.

 

Зимові шини Continental ContiVikingContact 6 - це запорука безпеки на самих слизьх зимових шляхах та впевненість у самих екстримальних зимових умовах.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати