Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

ContiVanContact 200

ContiVanContact 200

В новій шині Continetal ContiVanContact 200 було збережено гальмівний шлях - Інвестований в безпеку. Нова модель від концерна Continental є транспортером та фахівцем Західної і Центральної Європи. Вона була створена для автівок комерційного призначення, щоб допомогати безпечно і комфортно перевозити вантажі. Малюнок протектра побудований так , що шина з легкістю забезпечить вам безпеку навіть при русі та гальмуванні навіть на сильно мокрій дорозі. Її профіль макроблоку і стабільного центру профілю пропонує точне управління, навіть при великих навантаженнях і це в свою чергу допомагає водію економити на пальному. Німецький концерн заявляє, що опір коченню на 15% (15 відсотків) знизився, у порівнянні з попередньою моделлю. Нова модель буде доступна у десяти типорозмірах, придатних для коліс від 15 до 16 дюймів, з індексом швидкості аж до  до 210 км / год.

ContiVanContact - це Безпечний прохід через короткий гальмівний шлях на мокрій дорозі, Безпечна робота в будь-яких умовах навіть при великих навантаженнях, Значно зменшений опір коченню знижує суттєво витрату палива. Отже можна сміло заявити, що це дуже високо ефективна Шина.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати