Якщо не знайшли потрібної вам шини , телефонуйте ми спробуємо знайти . На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

ContiPremiumContact 6

ContiPremiumContact 6

  Новинка літнього сезона 2017 це літні шини від відомого Німецького виробника Сontinental, під назвою ContiPremiumContact 6. Вже із самої назви можна зрозуміти, що дані покришки є  шинами преміум класу, та створені для максимального комфорту та безпеки на дорозі. Адже не для кого не секрет, що Німецькі шини Continetal вважаються еталоном якості не тільки у Європі але і у цілому світі.

 

  Дана модель була розроблена за усіма найсучаснішими технологіями концерну та створена для автомобілів середнього та преміум класів. Новинка запозичила багато нових розробок , які вже встигли себе проявити у моделі Сontinental ContiSportContact 6.

 

  Новий асиметричний малюнок протектора із технологією Force Vectoring створений із продольними центральними каналами, які у свою чергу покликані для покращення курсувої стійкості на швидкості та більш швидкого відводу води із зони контакта. Німецькі фахівці заявляють, що нова технолгія під назвою Force Vectoring не тільки забезпечує максимальне щеплення з дорогою але і відкриває абсолютно нову сторінку у історії створення малюнків протектора.

 

  Сама гумова суміш була так асмо запозичена у моделі ContiSportContact 6, так як там використовувались найсучасніші та найкращі розробки, а саме сучасну раніше запатентовану технологію Blak Chilli. Це розробка із спеціальною інтелектуальною гумовою сумішю, яка має здатність впливати на зміну температурного режиму протектора, а саме швидше нагріватись при розгоні чи екстреному гальмуванні і навпаки охолоджуватись при рівномірній їзді, тим самим створюючи максимальний контакт з дорогою та за рахунок цього  дарує неймовірні враження від керування. Тормозний шлях на мокрому асфальті зменшевся аж на 14 відсотків, відносно попередньої моделі.

 

  Також тут була запозичена не менш важлива та сучасна розробка, а саме технологія Aralon 350 - це технологія нового гібридного матеріалу у якому арамідний слой переплітається із нейлоном утворюючи синтетичний матеріал, який змішується із резиновою сумішшю протектора та розприділяється у верхньому шарі каркаса покришки, створюючи при цьому більш стійку та керовану шину. У моделі ContiSportContact 6 дана технологія дозвоволяє рухатись із швидкістю аж до 350 кілометирів на годину.

 

 Якщо коротко сказати про основні харектиристики та особливості нової моделі, то можна сміливо сказати що це:

 

  - абсолютно нова шина із відмінним щепленням з дорогою на різних типах дорожнього полотна, а собливо вражає контакт на мокрій дорозі за рахунок сучасної технології Blak Chilli;

 

  - посилена конструкція за рахунок нового гібридного брекера у якому була використана технологія Aralon 350 - це максимальна стабільність на високих швидкостях;

 

  - це літні шини, які створюють неймовірний комфорт при їзді та максимальну безпеку на дорозі, що у свою чергу дарує більш впевнене керування.

 

  У нашому інтернет магазині шини Львів tyres.lviv.ua новинка буде представлена у самих топових розмірах, якщо вас раптом зацікавила дана модель, то будь ласка зателефонуйте до нас і ми будем раді вам допомогти у підборі.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати
18''
CONTINENTALCONTIPREMIUMCONTACT 6 лiто2556018112 V XL FR3250