Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

ContiEcoContact 5

ContiEcoContact 5

  До цих пір вважалося практично неможливим поєднати в одній шині короткий гальмівний шлях на мокрій і сухій дорозі з низьким опором коченню. 

 

  Провідний європейський виробник Continental представляє літні шини ContiEcoContact 5 які об'єднують ці якості та спростовують усі попередні ствердження.

 

  В даному випадку розробники повинні були оптимізувати всі компоненти шини - каркас, гумову суміш, профіль шини і малюнок протектора, щоб досягти значного прогресу в порівнянні з попередніми моделями. 

 

  Ці дії дозволили при більш короткому гальмівному шляху знизити опір коченню на 20% (двадцять відсотків) та підвищити ходимость шини на 12% (дванадцять відсотків). 

 

  Завдяки цьому автомобіль, оснащений шинами ContiEcoContact 5, може витрачати палива приблизно на 3% (три відсотки) менше, ніж такий же автомобіль із звичайними шинами.

 Опір коченню виникає через деформації шини під час руху. При цьому зниження опору коченню може негативно відбитися перш за все, на характеристиках шини, пов'язаних з безпекою.

 

  Але удосконалення конструкції може знизити опір кочення без збитку для керованості: нова гумова суміш при низькому опорі коченню дозволить скоротити гальмівний шлях на мокрій дорозі, а профіль шини - поліпшити ходимость і характеристики гальмування на мокрій дорозі. 

 

  У сумі всі ці переваги сприяють значному збільшенню загальної продуктивності та збалансованим ходовим якостям.


  ContiEcoContact 5 - це літні шини, які об'єднують дбайливе використання ресурсів, економію палива та короткий гальмівний шлях. Це сучасна найекономічніша модель від Німецького концерну Continental.

 

 У нашому інтернет магазині шини Львів tyres.lviv.ua дана модель представлена у різних варіантах типорозмірів.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати