Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

ContiEcoContact 3

ContiEcoContact 3

 

 

 

Шини "ContiEcoContact 3" забезпечують коротший гальмівний шлях на сухому і мокрому дорожньому покритті, низький опір коченню і високий ресурс пробігу. Таким чином, нова розробка провідного німецького виробника шин концерну Continental встановлює нові масштаби по безпеці і економічності. До літнього сезону цього року будуть запропоновані 19 розмірів шин ContiEcoContactTM3, що послужить початком для переходу практично всіх автомобілів компакт-класу на безпечну та економну гуму. З даного моменту нові шини з Ганновера приходять на заміну своєму успішному попередникові - шинам ContiEcoContactTMEP.

Завдяки новому кремнієвому складу матеріалу бігової доріжки, доопрацьованого контуру і асиметричній формі протектора нові шини ContiEcoContactTM 3 дають якнайкращі показники, можливі сьогодні в розробці шин для автомобілів компакт-класу. Завдяки комбінуванню цих заходів стали можливими значні поліпшення: так при гальмуванні нова шина перевершує свого успішного попередника на 9%, опір коченню зменшився на 12% при незмінно високій ресурсі пробігу. Таким чином, шини ContiEcoContactTM 3 дають значні переваги в безпеці дорожнього руху. В порівнянні із звичайними шинами, оснащений такою гумою автомобіль, в залежності від швидкості, зупиняється раніше на довжину цілого транспортного засобу.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати