Великий вибір Зимових шин вже у Львові на складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

Citilander

Citilander

  Всесвітньо відома шинна компанія Michelin не пасе задніх та випускає на ринок нові всесезонні автошини для справжніх позашляховиків та автівок класу SUV. Нова покришка вперше була представлена у 2016 році та стає новинкою літнього сезону 2017 року. 

 

  З першого погляду можна сказати , що дана шина дуже подібна до попередніх моделей Michelin Cross Terrain та BF Godrich Urban Terrain, що також входять у концерн Michelin. Та це не дивно тому, що новинка має таке саме призначення і у ній були використані всі нові технології, що вже прийшли випробування у вище зазначених моделях.  

 

  У першгу чергу варто відмітити такі особливості нового колеса, як:

 

 - Посилена конструкція боковини каркаса колеса, яка у свою чергу значно підвищує надійнсть і довговічність шини за рахунок меншої йомовірності пошкодження боковини.

 

 - Краща поведінка на будь яких поверхнях у різних погодніх умовах, а особливо на засніжених та слизьких ділянках у зимовий період.

 

 - Підвищений індекс швидкості, а саме до індексу Н, який дозволяє безпечно рухатись зі швидкість аж до 210 кілометрів на годину, що є особливим досягненням у даному класі.

 

 - Значно зменшений розхід пального у даному класі шин, по відшенню до попередніх моделей та найблищих конкурентів.

 

 - Підвищення комфорту їзди, а саме акустичного, покришка стає фактично безшумною у своєму класі.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати