На сайті проходять технічні роботи, прохання по літніх шинах наявність уточнювати по телефону ! На сайті відображено менше 50% реальних залишків, вибачте за тимчасові не зручності....

Citilander

Citilander

  Всесвітньо відома шинна компанія Michelin не пасе задніх та випускає на ринок нові всесезонні автошини для справжніх позашляховиків та автівок класу SUV. Нова покришка вперше була представлена у 2016 році та стає новинкою літнього сезону 2017 року. 

 

  З першого погляду можна сказати , що дана шина дуже подібна до попередніх моделей Michelin Cross Terrain та BF Godrich Urban Terrain, що також входять у концерн Michelin. Та це не дивно тому, що новинка має таке саме призначення і у ній були використані всі нові технології, що вже прийшли випробування у вище зазначених моделях.  

 

  У першгу чергу варто відмітити такі особливості нового колеса, як:

 

 - Посилена конструкція боковини каркаса колеса, яка у свою чергу значно підвищує надійнсть і довговічність шини за рахунок меншої йомовірності пошкодження боковини.

 

 - Краща поведінка на будь яких поверхнях у різних погодніх умовах, а особливо на засніжених та слизьких ділянках у зимовий період.

 

 - Підвищений індекс швидкості, а саме до індексу Н, який дозволяє безпечно рухатись зі швидкість аж до 210 кілометрів на годину, що є особливим досягненням у даному класі.

 

 - Значно зменшений розхід пального у даному класі шин, по відшенню до попередніх моделей та найблищих конкурентів.

 

 - Підвищення комфорту їзди, а саме акустичного, покришка стає фактично безшумною у своєму класі.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати