Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

Cargo G26

Cargo G26

Шина Cargo G26 - розроблена спеціально для нового покоління легких вантажних автомобілів та фургонів. Вона встановлює новий стандарт в цьому секторі. Здвоєний радіальний контур протектора забезпечує шині рівномірний розподіл тиску по всій площі плями контакту, гарантуючи їй чудову керованість та краще щеплення на дорозі. Шина гарантує високий рівень безпеки на будь який поверхні та довгий термін експлуатації.

 

Основні переваги:

 

Блочний дизайн - надає подовжений контакт та відмінне щеплення з дорогою, забезпечивши при цьому рівномірний знос та довший термін служби шини.

 

4-ох реберний дизайн - гарантує рівномірний росподіл тиску, що надає шині високу керовавність та рівномірний знос.

 

Масивні плечові блоки - стабілізують бокову частину шини, надаючи при цьму їй відмінну керованість на будь який поверхні.

 

Три широких кільцевих канавки протектора - швидко виводять воду з зони контакту шини з поверхнею та гарантують при цьому кращу керованість на мокрій дорозі, знижуючи при цьому ризик аквапланування.

 

Діагонально - Радіальні ламелі підвищують щеплення та знижують шум дороги до мінімуму, роблячи при цьому шину, ще комфортнішою.

 

 

 

 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати