Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

CP641

CP641

   Nexen Classe Premiere 641 - це високо продуктивні літні шини одного з найстаріших південнокорейських виробників автомобільних покришок. Дана шина призначена для використання на сучасних легкових автомобілях та легких сімейних бусах та мінівенах.

 

  У конструкції шини застосовуються весь набір інноваційних технологій, наявний в арсеналі виробника. Зокрема, для покращення екологічних показників у складі гумової суміші присутня силіка, що позитивно впливає на щеплення шини з дорогою, особливо у дощову погоду. А спеціальна технологія, спрямована на зниження шуму, що отримала назву «Silence system» взагалі робить шину практично безшумною та комфортною. Також у моделі Nexen CP 641 використовується оптимізована спеціальним чином конструкція каркаса, що дозволяє зробити шину більш міцною та стійкою до бокових ударів.

 

  Однією з відмінних характеристик шини Nexen CP 641 є чудова стійкість і гальмові властивості на вологому покритті, забезпечувані наявністю в малюнку протектора шини 4 поздовжніх канавок та системи бічних канальців, через які з високою швидкістю і ефективністю здійснюється відведення води з плями контакту шини з поверхнею, забезпечуючи їй при цьому мінімальний ризик ефекта аквапланування.

 

 Як вже зазначалось особливою відмінністю нової шин, від своїх попередників є характерна риса шини Nexen CP 641 - спеціальна конструкція плечової частини протектора, що містить посилені блоки, які запобігають швидкому пошкодженню боковини шини. Це є дуже важливим фактором для поганих доріг і обіцяє даній моделі популярність у країнах СНД.

 

  Дана модель є одною із найпопулярніших моделей Корейського концерна, завдяки своїй демократичній ціні та  високий якості, дана модель успішно продається у цілому світі. У нашому магазині шини Львів tyres.lviv.ua дані літні шини представлені у різноманітних розмірах, від R14 до R17 розміру радіуса колеса. Якщо ви вагаєтесь у виборі шин, зателефонуйте до нас і наші фахівці обов"язково вам нададуть будь яку консультацію.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати