Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

COOPER

COOPER

Американська компанія Cooper Tire & Rubber Company ("Купер") заснована в 1914 році, їй належать також торговельні марки "Avon", "Mastercraft", "Starfire", "Roadmaster" і "Dean". Компанія «Cooper Tires» займається розробкою і виробництвом шин для легкових автомобілів і вантажівок середнього класу. Головною особливістю шин, вироблених на заводах «Cooper», є невисока вартість при ресурсі близько 100 000 км пробігу.

Історія компанії Cooper Tire & Rubber Company:

У 1914 році в Акроні, штат Огайо, США, зведені брати John F.Schaefer і Claude E.Hart купують "M & M Manufacuring Company". Фірма виготовляє ремонтні комплекти для шин.
У 1917 році власники набувають "Giant Tire & Rubber Company" і відкривають виробництво «відновлених» шин. Директором призначається Ira J.Cooper, який розробляє стратегію розвитку компанії і очолює її чверть століття, аж до своєї смерті в 1941 році.
У 1927 році компанія зливається з "Falls Rubber Company" і утворює "The Master Tire & Rubber Company". Фірма виробляти 2850 шин на день під шість марками - Cooper, Falls, Giant, Sterchi, Hoover та Tigerfoot.
У 1941 році на продукції випущеної для фронту (понтони, плоти, водонепроникні мішки, камуфляж, шини для військових транспортних засобів) з'являється логотип Cooper. Ім'я стає торговою маркою.
У 1946 році компанія на честь свого беззмінного директора стала офіційно називатися "Cooper Tire & Rubber Company".
У 1960 році "Cooper Tire & Rubber Company" внесена до списку на Нью-Йоркській фондовій біржі. Час побудови активної маркетингової політики. Cooper набуває заводи в Кларксдейлі і Аубурн.
У 1964 році виробництво виробів для промисловості стає окремою корпорацією "Cooper Industrial Products, Inc" та розширюється за рахунок другого заводу в Ель-Дорадо. Паралельно відкривається ще один шинний завод у Тексаркані, Арканзас. Будується центр досліджень і розробок, лабораторія випробувань.
У 1966 році починають працювати нові великі виробничі потужності в Лос-Анджелесі і Атланті, активно втручаючись на місцеві ринки.
У 1974 році фахівці Cooper завершують корпоративні дослідження радіальної шини та обладнання для її виробництва. Починається виробництво в повному масштабі металлокордних радіальних легкових шина на заводах Тексаркана і Фіндлі.
У 1980 році компанія Cooper представила перше покоління всесезонних радіальних шин для легкових автомобілів. На ексклюзивну серію встановлена довічна гарантія.
У 1983 році Cooper з'являється в списку 500 найбільших американських промислових компаній. Чистий річний обсяг продажів у цей час перевищує 500 млн. доларів.
У 1986 році Cooper купує компанію з виробництва камер у Мексиці й відкриває центри гуртових продаж в Такомі і Вашингтоні, щоб обслуговувати клієнтів у п'яти північно-західних штатах. Один з найавторитетніших журналів "Sales & Marketing Management" називає обсяг продажів компанії Cooper «кращим у гумовій промисловості». Cooper також внесений до книги «101 найкраща компанія Америки».
У 1988 році завод в Тексаркані, який почав своє виробництво в 1964, випустив свою 100-мільйонну шину.
У 1990 році Cooper купує своє четверте шинне виробництво площею 1.8 млн.кв.футов в Олбані, штат Джорджія. Завод в Олбані починає виробництво пасажирських і легкіз металлокордних шин для вантажних автомобілів. Cooper випускає новинку - високотехнологічну шину з індексом скоторсті "V" і унікальним дизайном.
У 1991 році обсяг продажів досягає 1 млрд доларів.
У 1995 році Cooper укладає угоду з ContiTech, Німеччина. Мета - спільно розвивати нові технології і проектувати обладнання для світового автомобільного ринку.
У 1996 році Cooper набуває Avon Tyres Limited, який включає великі центри гуртових продаж у Франції, Німеччині та Швейцарії.
У 2000 році продукція Cooper присутня на ринках в усьому світі. Фірма купує "Dean Tire & Rubber Company", виступаючи, таким чином, на ринку вже з сімома марками, а також формує стратегічний союз з компанією Pirelli, щоб стати ексклюзивним дистриб'ютором марки Pirelli у Північній Америці.

Cooper Tire & Rubber Company сьогодні:

Cooper Tire & Rubber Company ("Купер") - всесвітньо відома американська компанія, що займається розробкою і виробництвом шин для легкових автомобілів і вантажівок середнього класу. Головний офіс компанії знаходиться в Фіндлі, штат Огайо, а розповсюдження продукції здійснюється через розвинену мережу дилерів, розташованих в 10 країнах по всьому світу. Головною особливістю шин, вироблених на заводах «Cooper», є невисока вартість при ресурсі близько 100 000 км пробігу. Настільки високі показники досягаються завдяки найсуворішому контролю якості на всіх стадіях виробництва. У США Cooper залишається одним із двох найбільших американських виробників шин, що зайняли цю важливу нішу. Компанія знаходиться на сьомому місці у світі серед найбільших виробників шин. Основні напрямки діяльності - виготовлення мотоциклетних та автомобільних, легкових і вантажних шин, камер, протекторів та обладнання.

Всі шини Cooper розроблені відповідно до експлуатаційних вимог клієнтів у технічному центрі в Фіндлі і перевірені на власному випробувальному полігоні у Сан-Антоніо, штат Техас. На даний момент Cooper Tire представлений на ринку шістьма марками - Cooper, Mastercraft, Avon, Starfire, Roadmaster і Dean.