На сайті проходять технічні роботи, прохання по літніх шинах наявність уточнювати по телефону ! На сайті відображено менше 50% реальних залишків, вибачте за тимчасові не зручності....

CONTICROSSCONTACT AT

CONTICROSSCONTACT AT

    Continental ContiCrossContact це потужна шина з підвищеною прохідністю, яка була розроблена для справжніх  позашляховиків.

  Завдяки відкритій плечовій зоні, розробники нової ContiCrossContact змогли забезпечити відмінні характеристики керованості на важкопрохідній місцевості. В результаті шина не тільки вгризається в сипкий грунт, але й демонструє безпечні маневри на складних ділянках. Завдяки прогресивному, зносостійкому складу гумової суміші рух по бездоріжжю не призводить до появи пошкоджень і порізів, і шина цілком може виправдати очікування високої ходимости. Більшість типорозмірів ContiCrossContact виробляється з білими надписами на боковині.

    

  Дана шина спрямована для тих водіїв, хто збирається використовувати свої повнопривідні автомобілі на бездоріжжі, але незважаючи на це хоче відчувати себе зручно та комфортно і в звичайному дорожньому русі у  місті чи на шосейній дорозі.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати