Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

BLIZZAK WS-70

BLIZZAK WS-70

 

 

Переваги.

Шина Bridgestone моделі Blizzak WS-70 має безліч переваг, але основне з них - це універсальність. Покришка чудово себе показує в абсолютно різних погодних умовах при будь-яких станах дорожнього покриття, будь то Заледеніла або мокра дорога, покрита брудом або снігом. Купівля автомобільних шин Bridgestone Blizzak WS-70 - ідеальний варіант для мінливої ​​української зими. Тепер не доведеться переживати про те, яка погода на вулиці, і як поведе себе авто на дорозі.

Малюнок протектора - спрямований. Глибина малюнка протектора шини WS-70 більше, ніж у аналогічних їй покришок. За рахунок цього (а також завдяки зносостійким складом гуми) шина Bridgestone Blizzak WS-70 має неабияк великий потенціал пробігу.

Великі блоки з широкими водовідвідними канавками забезпечують маневреність і високу прохідність в умовах сильно засніжених доріг, а також на мокрих дорожніх покриттях. Гострі грані блоків створюють керамічний ефект, що дозволяє шині краще тримати курс автомобіля на льоду.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати