Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

BLIZZAK WS-60

BLIZZAK WS-60

 

 

Переваги.

Широкий протектор шин Bridgestone WS60 створює збільшене пляма контакту, відповідно зона зчеплення більше. А це значить - надійне зчеплення при поворотах і маневрах.
Класичний направлений малюнок протектора Bridgestone WS60 з широким центральним каналом і двома поздовжніми по краях забезпечує чудове поведінку Вашому автомобілю на мокрій дорозі.
Конструкція шини WS60 створена із застосуванням технології 1САР, яка полягає в додатковому безшовному зміцнюючої шарі протектора. Цей шар робить протектор жорсткіше, завдяки чому він більш ефективно витісняє воду з плями контакту. Це дає Вашому авто більш ефективне зчеплення з дорогою.
Тривимірні ламелі Бріджстоун володіють самоблокирующимся властивістю, що підвищує рівень управління Вашим автомобілем на обледенілій трасі. А їх висока щільність підвищує показники розгону-гальмування.
Мікропориста гума вбирає водяну плівку на льоду, яка, як відомо, і є причиною ковзання на льоду. А що утворюються при стиранні протектора канали мікропор спільно з bite - мікрочастинками подібно шипам «вгризаються» в лід. Завдяки чому з Bridgestone WS60 Ви отримуєте надміцне зчеплення без застосування металевих шипів.
RC-полімер і кремній (силіка) у складі гумової суміші Bridgestone WS60 запобігають підвищення жорсткості гуми при зниженні температури. Це забезпечує незмінність показників зчеплення і підвищує зносостійкість шин.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати